پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » ۵ میوه موثر در افزایش میل ج ن س ی

۵ میوه موثر در افزایش میل ج ن س ی

خواندنی ها | 1398-10-03 | ۶۸۴ بازدید | نظرات

عکس, ۵ میوه موثر در افزایش میل ج ن س ی
برای بهبود رابطه جنسی و زندگی جنسی بهتر باید تغذیه سالم و تاثیرگذار را انتخاب کنید در مطلب زیر فهرست چند میوه موثر که میل جنسی را زیاد میکند اورده شده است:
توت فرنگی
توت فرنگی میوه شناخته شده ای است و معمولا در طول رابطه جنسی از آن استفاده می شود. اما این توت قرمز لذیذ سرشاراز ویتامین های B و فولات است ، که به پیشگیری از نقائص هنگام تولد کمک میکند . همچنین سرشار از ویتامین C است که میل جنسی را افزایش می دهد. همچنین حاوی ترکیبی است که رگهای خونی را شل و گردش خون را بهبود می بخشد، در نتیجه مانند ویاگرا اثر طبیعی ایجاد می کند.
دانه کدو تنبل
دانه کدو پمپ کردن میل جنسی زنان و افزایش سطح هورمون تستوسترون در مردان می باشد. همچنین غنی از اسیدهای چرب امگا ۳ است، که برای میل جنسی بسیار خوب است. همچنین شامل مواد مغذی مانند سلنیوم و ویتامین E، است که برای سرخرگها بسیار ایده آل است.
سیب زمینی شیرین
در فرهنگ های آفریقایی، سیب زمینی شیرین بخشی از درمانهای باروری و درمان های جایگزینی استروژن برای تقویت میل جنسی بوده است. پتاسیم، موجود در آن از فشار خون بالا پیشگیری کرده در نتیجه شانس فرد را از هر گونه خطر مرتبط با اختلال نعوظ کاهش می دهد.
انار
این میوه قرمز مدت زیادی است که بعنوان ماده خوردنی بسیار عالی شناخته شده است اما آیا می دانید که خواص بی نظیری درارتباط جنسی هم دارد ؟ نوشیدن آب انار می تواند سطح هورمون تستوسترون را افزایش داده ، که باعث افزایش میل جنسی درمردان و زنان می شود. این میوه نیز برای درمان اختلال نعوظ و تنظیم گردش خون فوق العاده خوب است
سیب
سیب حاوی phenylethylamine است که به انسان شادی و نشاط می دهد. Phenylethylamine همان عنصر موجود در شکلات است و یک ماده شیمیایی احساس خوب را در بدن آزاد می کند. جدای از آن، سیب نیز حاوی quercertin، فلاونوئید است که به پیشگیری از سرطان پروستات کمک می کند.


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

نظرات