پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » ۵ ترفند برای جذاب شدن

۵ ترفند برای جذاب شدن

خواندنی ها | 1398-04-15 | ۷۷۹ بازدید | نظرات

آیا شما هم برای جذاب شدن عجله دارید؟ این امر ممکن است و می‌توانید آن را یاد بگیرید. در اینجا چند ترفند در اختیارتان می‌گذاریم، این ترفندها توسط روانشناسان مطالعه شده اند و می‌توانند به شما در بهبود درجۀ جذابیت تان در مقابل دلداده تان، کمک کننده باشند ..
۱- نگاه جذاب

قدرت نگاه به عنوان یکی از مؤثرترین روش ها شناخته شده است. نگاه کردن در چشمان فرد مقابل به میزان بسیار زیادی، توجه او را با خود به دنبال خواهد داشت. برای این که این ترفند مفید باشد، نگاه کردن نباید بیش از ۴ ثانیه طول بکشد.

۲- تماس جسمی شما را جذاب تر می‌کند

زمانی که دارید با فردی که می‌خواهید برایش جذاب باشید، حرف می‌زنید، او را لمس کنید. البته این لمس کردن نباید او را آزار دهد. دست تان را روی بازو، یا شانه اش بگذارید، به او نزدیک شوید و اجازه دهید شانه تان به شانه او برخورد کند. این نزدیکی و تماس جسمی، شانس شما را برای مورد علاقه و جذاب شدن افزایش می‌دهد.

۳- لبخند بزنید!

هر چه لبخندتان صادقانه تر و بزرگتر باشد، زیباتر به نظر خواهید رسید. و به همین ترتیب شخص دیگر هم می‌تواند بیشتر جذب شما شود.

۴- برای جذابیت از او بخواهید برایتان کاری انجام دهد

ا ز او بخواهید کاری برای تان انجام دهد و یا چیزی به شما یاد دهد، با این کار شما او را در موقعیت بالایی قرار می‌دهید. او احساس ارزشمند بودن می‌کند. و دادنِ احساس ارزشمند بودن ، شیوه ای برای جذاب شدن است. او برای خودش این چنین تعبیر می‌کند: همراه با تو، من خود را شخصی خوب، ارزشمند و دلچسب احساس می‌کنم.

۵- برای رمانتیک شدن فضا، از موسیقی استفاده کنید

 

عکس, ۵ ترفند برای جذاب شدن

شنیدن موسیقی رمانتیک فضا را برای ایجاد جذابیت بازتر می‌کند. ضمناً، اگر خانمی در فضایی باشد که یک موسیقی رمانتیک در آن جریان دارد، یک مرد ناشناس برای محبوب شدن، شانس بیشتری دارد.


مطالب پربازدید

امروز یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

نظرات