پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سلامت » ۴ ماسک صورت که پوست را نجات می دهد

۴ ماسک صورت که پوست را نجات می دهد

سلامت | 1398-04-16 | ۱۸۳۰ بازدید | نظرات

داشتن پوستی زیبا و صاف رویای همه ی خانمهاست ۴ ماسک تاثیر گذار صورت را در زیر می بینید امیدوارم استفاده کنید و از داشتن پوستی زیبا لذت ببرید:

۱- ماسک سیب زمینی و نصف یک لیمو ترش

سیب زمینی را پخته و له کرده و اب لیمو را بتدریج مخلوط کنید مخلوط را به صورت زده  و بگذارید بیست دقیقه بر روی پوست بماند و بعد با آب ولرم بشویید. این ماسک لکه های حاصل از نور خورشید را برطرف می کند. و در مدت سه شب صورت خود را بدون لک و جوش خواهید دید.

۲- ماسک خیار و سفیده تخم مرغ

یک عدد خیار را رنده و سفیده تخم مرغ را آنقدر بزنید که کف کند این دو را مخلوط کرده و هم بزنید آن را به صورت بزنید و پانزده دقیقه صبر کنید و با آب ولرم بشورید . این ماسک طراوت بخش و باز کننده منافذ  و در کاهش چین خوردگی صورت موثر است.

۳- ماسک لیمو

سفیده تخم مرغ یک قاشق چایخوری عسل یک قاشق چایخوری شیر یک قاشق چایخوری  آب لیمو

سفیده را بزنید و بقیه مواد را اضافه کنید و پانزده دقیقه بماند و بعد آبکشی کنید. این ماسک جای آکنه را از بین برده و خشکی پوست را از بین می برد.

۴- ماسک زردچوبه

 

عکس, ۴ ماسک صورت که پوست را نجات می دهد

یک قاشق چایخوری زردچوبه یک قاشق غذا خوری آواکادو یک قاشق چایخوری ماست

آواکادو را له کنید زردچوبه و ماست را اضافه کنید و هم بزنید ماسک را به صورت بزنید و آن را بصورت دایره ای ماساژ دهید و بگذارید پنج دقیقه روی صورت بماند و بعد بشورید. این ماسک روشن کننده و التهابات پوستی ناشی از آفتاب سوختگی را درمان می کند.

 


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

نظرات