پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » تکنولوژی » گلکسی نوت ۵ با قاب شیشه ای

گلکسی نوت ۵ با قاب شیشه ای

تکنولوژی | 1394-08-01 | ۱۰۱۲ بازدید | نظرات

در برخی از کشور‌ها کاربران می‌توانند گلکسی نوت ۵ را در ۳ رنگ تهیه کنند و در برخی کشور‌های دیگر نیز امکان خرید این محصول با ۵ گزینه وجود دارد. اکنون یکی از کاربران Reddit با نام Skarface08 تصمیم گرفته که گلکسی نوت ۵ خود را که قابی معمولی داشت تبدیل به یک محصول خاص کند که قاب پشتی آن از نوع شیشه شفاف است.

عکس, گلکسی نوت ۵ با قاب شیشه ای

اما این فرد شیوه متفاوتی را در پیش گرفته است. او به جای اینکه یک قاب جدید برای گوشی خود خریداری کنید، قاب اصلی گوشی را باز کرده و پوشش سیاه رنگ آن را از بین برده است و در نتیجه، قابی شیشه‌ای و شفاف به دست آورده که از طریق آن بخش داخلی گوشی دیده می‌شود. شاید فکر کنید که انجام این کار به‌دلیل اینکه قاب پشتی گلکسی نوت ۵ قابل تعویض نیست ممکن است کار سختی باشد اما گفتنی است که این کار چندان هم چالش بزرگی به حساب نمی‌آید. تنها کافی است که یک تیغه، سشوار قوی و بادکِش داشته باشید و ادامه فرآیند کار ساده‌ای خواهد بود. هیچ پیچی این قاب را در بخش پشتی گوشی نگه نمی‌دارد و با گرم کردن بخش پشتی دستگاه و کشیدن آن با کمک یک بادکش قوی می‌توانید قاب پشتی را از گلکسی نوت ۵ جدا کنید. زمانی که این قاب کمی سرد شد، با کمک تیغه، تمام بخش رنگی قاب را از آن جدا کنید. حال قاب شما آماده است و می‌بایست با کمک یک چسب، آن را به گوشی خود بچسبانید.

عکس, گلکسی نوت ۵ با قاب شیشه ای

پس اگر شما نیز تصمیم به انجام چنین کاری گرفته‌اید توجه داشته باشید که می‌بایست سشوار قدرتمند خود را به طور مدام حرکت دهید و تمام بخش‌های قاب را گرم کنید و تنها بر روی یک نقطه به مدت طولانی متمرکز نشوید. زیرا این موضوع باعث می‌شود دما دستگاه افزایش یافته و آسیب‌هایی به قطعات داخلی آن برسد. گفتنی است که انجام این عمل در قاب پشتی دستگاه می‌تواند جالب باشد اما انجام چنین کاری برای قاب جلویی چندان جالب و تاثیر گذار نیست.

عکس, گلکسی نوت ۵ با قاب شیشه ای

عکس, گلکسی نوت ۵ با قاب شیشه ای

عکس, گلکسی نوت ۵ با قاب شیشه ای


مطالب پربازدید

امروز سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

نظرات