پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » گران ترین و عجیب ترین برج های ایران را بشناسید

گران ترین و عجیب ترین برج های ایران را بشناسید

خواندنی ها | 1398-09-16 | ۱۸۵۳ بازدید | نظرات

برج رولکس فرمانیه
عکس, گران ترین و عجیب ترین برج های ایران را بشناسید
به عقیده بسیاری برج رولکس فرمانیه سوپر لاکچری ترین برج ایران است که محل زندگی افراد مشهوری است و حتی دکتر اختصاصی هم دارد و قیمت های میلیاری آن سر به فلک کشیده. این برج ۵۲ واحد لولکس و تمام عیار از ۱۳۰ تا ۳۰۰ متر دارد که هر متر آن به قیمت ۷۵ میلیون تومان به فروش می رود. این مجتمع لاکچری دو اسنخر ۷۰۰ متری به صورت مجزا برای باندان و آقایان وجود دارد. علاوه بر استخر ساکنان این برج می توانند از سالن های ورزشیاستفاده کنند جالب اینجاست که در این سالنهای بدنسازی مربیان سرشناس شنا و بدنسازی و ایروبیک وجود دارند که هر خانواده ای می تواند در زمان های مشخص شده از حضور این مربیان استفاده کنند. این مربیان مسایل پزشکی ساکنان را هم به طور مرنب چک میکنند. این برج قشنگترین و منحصربه فرد ترین لابی را در بین برج های تهران دارد. این برج کارواش مرکزی و سیستم استفاده از انرژی خورشیدی برای تامین اب گرم دارد. لابی شیک ۶۰۰ متر مربعی با دکوراسیونی عالی مبله شده و ده لابی من بصورت شبانه روزی در آن مشغول به کار هستند. هزینه شارژ واحدهای اینبرج از ۲۵۰ هزار تومان تا ۴۰۰ تومان می باشد.
برج آلتون کورت
عکس, گران ترین و عجیب ترین برج های ایران را بشناسید
این برج باند هلیکوپتر دارد. این برج در منطقه نیاوران ساخته شده و شامل ۲۴ طبقه و ۶۰ واحد است. این برج زیبا دارای دو پنت هوس ۵۰۰ و ۷۰۰ متری است که امکانات منحصر به فردی در آن تعبیه شده از امکانات این برج استخر جداگانه برا خانم ها و اقایان سالن بیلیارد فضای مخصوص پیاده روی سالن اجتماعات زمین تنیس سه طبقه پارکینگ و … اشاره کرد. یکی دیگر از ویژگیهای این برج باغ ایستاده آن ایت که بزرگترین سرسرا و وردی را بین برج های تهران دارد. جالب است بدانید این ساختمان به گونه ای طراحی شده که در مقابل زلزله ی ۸و نیم ریشتری نیز مقاوم است.

برج چناران
عکس, گران ترین و عجیب ترین برج های ایران را بشناسید
این برج سوپر لاکچری دز منطقه الهیه تهران قرار دارد این برج در ۱۳ طبقه و ۲۶ واحد مسکونی در زمینی به وسعت ۸۰۰۰ متر توسط بهترین آرشیتکت های ایرانی ساخته شده است. این ارشیتکتها معتقدند این برج برجی لو کس و تمام عیار است که می تواند انتظارات افرادی با سلیقه خاص را براورده کند.متراز ان از ۳۲۰ تا ۳۴۰ متر است. مشاعات این برج شامل ۲۰۰۰ متر و از امکانات آن می توان پیست پیاد روی استخر و با نماهای جذاب و …. علاوه براین داخل بنا به اراستگی تزیین شده و شیرآلات با روکش طلا چشم همه را مینوازد. پارکینگ برای هر خوردرویی که بخواهد وارد شود بطور اتوماتیک برای همان خوردو با همان پلاک باز شده .تمام واحدهای این برج زیبا فروخته شده و اجاره داده نشده است.


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

نظرات