پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » کمپین جدید پیمان قاسم خانی در فضای مجازی: با من شوخی کنید

کمپین جدید پیمان قاسم خانی در فضای مجازی: با من شوخی کنید

خواندنی ها | ۲۲ آبان۱۳۹۴ | 746 بازدید | نظرات

در این کمپین که تا کنون بیش از ۴۰۰ پست دارد، مردم با به اشتراک گذاشتن تصاویرشان ویژگی‌هایی از خودشان را می‌نویسند که دیگران می‌توانند با آن‌ها شوخی کنند.

لادن طباطبایی نیز با انتشار متن زیر به همراه تصویری از خودش به این کمپین پیوست.

او با اشاره به این مطلب که استاد گرانقدر مهراب قاسم‌خانی (استاد به لحاظ دانش نه سن و سال !) طبق معمول با یک ایده هیجان‌انگیز فضای مجازی رو تکون دادند، نوشته: «کلا ما ملت جو گیر تازگی ها از بهمون برخوردن ، یه جورایی لذت میبریم . خیلی حساس شدیم . تا یک نفر اشتباها بگه بالا چشمت ابروست ، میپریم بهش.»

او از «عفو، بخشش و گذشت» به عنوان خلاصه‌ی کمپین قاسم‌خانی نام برده و نوشته:«بنده متولد تهران، اما صد در صد آذری اون‌هم تبریزی هستم… خیلی اضافه وزن پیدا کردم… اصلا نمیدونم چطور شد که لقبم شد اولین بازیگر زن اکشن ! تا قبل از اون لقبم فس فسو بود! ….الان در اثر همون اکشن ها کلا کاسه شکسته بند زده ام …. خیلی کله شق و لجبازم ، سر حرفم تا پای جونم می ایستم ، بخاطر همین خیلی کلاه سرم میره…. سید جوشی که میگن منم ، تازه کلی رو خودم کار کردم ، آروم شدم ! ادعای بازیگری دارم زیاد ….جو گیر میشم خیلی. … اهل ریسک هستم در حد لالیگا. … تازگی ها هم حسابی پیر شدم ، چپ و راست همه رو نصیحت میکنم!عاشق ورزشم …. که هی براش آه بکشم! قد یه هویج هم سیاست ندارم، اما خوب شعار میدم…ما می‌تونیم فارغ از تفاوت‌هامون همدیگر رو دوست داشته باشیم. موارد قابل شوخی کردن با خودتون رو بنویسید و با هشتگ #با_منشوخیکنید به این کمپین بپیوندید.»


مطالب پربازدید

نظرات