پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » کدام مدل مژه مصنوعی به چشم های من میاد

کدام مدل مژه مصنوعی به چشم های من میاد

خواندنی ها | 1397-05-13 | ۲۹۸۸ بازدید | نظرات

برای خیلی از خانم ها این سوال پیش آمده که چه نوع مژای به چشمام بیشتر میاد؟اول باید انواع مژه مصنوعی رو بشناسید:

مژه مصنوعی کامل

رایج ترین نوع مژه است و گذاشتن آن هم زمان کمی می برد. مژه ها روی نواری قرار گرفته اند که آن نوار به پلک می چسبد. نکته منفی این نوع مژه ها این است که بسته به نوع نواری که در آن ها استفاده شده، ممکن است مصنوعی بودن آن ها توی چشم بزند.
بیشتر بدانید  مژه مغناطیسی و تفاوت آن با انواع مژه مصنوعی های قبلی

مژه مصنوعی نیمه

روی نوار کوتاه تری قرار گرفته و معمولا فقط نیمه بیرونی پلک را پوشش می دهد. همین موضوع باعث می شود تا این نوع مژه ها طبیعی تر به نظر رسیده و کاربرد و گذاشتن آنها راحت تر باشد.

مژه مصنوعی دانه ای

عکس, کدام مدل مژه مصنوعی به چشم های من میاد

مژه مصنوعی دانه ای هم یا به صورت تکی است یا به صورت دسته ای که به آن خوشه ای می گویند. این مدل، راحت ترین نوع مژه مصنوعی، برای اکثر افراد می باشد اما کار گذاشتن آن ها زمان زیادی می برد. مژه مصنوعی دانه ای، آزادی عمل بیشتری به شما داده و میکاپ آرتیست های حرفه ای بیشتر از این نوع مژه ها استفاده می کنند.

هر کدام از این سه نوع مژه، انواع مختلفی با اندازه ها و فرم های متفاوت دارند. از جمله طبیعی، شاخه ای، پر پشت، بلند و غیره. بخشی از کاری که باید انجام دهید، انتخاب سبک مژه ای است که می خواهید داشته باشید. آیا می خواهید مژه هایتان کلاسیک و طبیعی باشد، یا جذاب و چشمگیر، یا شاخه ای و رمانتیک، و یا هر سبک دیگری که دنبال آن هستید.

مژه مصنوعی کامل (طبیعی، کم پشت، شاخه ای)
عکس, کدام مدل مژه مصنوعی به چشم های من میاد

اگر در کار گذاشتن مژه مصنوعی، ناوارد و مبتدی هستید باید بدانید که هر چه مژه مصنوعی، ظاهر طبیعی تری داشته و سبک تر باشد بهتر است. اگر تراکم مژه هایتان خیلی کم است، بهتر است مژه مصنوعی انتخاب کنید که موهای آن به هم ریخته بوده و حالت ضربدری داشته باشد. زیرا حالت مژه های طبیعی خودمان هم صاف و مستقیم نیست و به سمت های مختلف رشد می کند. برای چشم های کوچک و ریز، بهتر است مژه هایی انتخاب کنیم که زیاد جلب توجه نکند؛ زیرا نمی خواهیم مصنوعی بودن مژه هایمان توی ذوق بزند. افرادی که چشم های درشت دارند هم می بایست از مژه های مصنوعی کامل و طبیعی استفاده کنند، تا از جلوه زیاد چشم کاسته و چشم ها را تلطیف کند.

مژه مصنوعی کامل (بلند، چشمگیر، پر پشت)
عکس, کدام مدل مژه مصنوعی به چشم های من میاد

اگر چشم هایتان خیلی داخل استخوان حدقه چشم قرار گرفته اند، انتخاب مژه های بلند و یا چشمگیر، باعث می شود چشم ها باز تر شده و جلوتر بیایند. اگر چشم های متوسط تا درشت دارید یا چشم هایتان از هم زیاد فاصله دارند، می توانید از مژه های چشمگیرتر و پرپشت استفاده کنید. این نوع از مژه در عین اینکه به مژه های طبیعی تان حجم می دهد، جذاب هم هست.

مژه مصنوعی نیمه
عکس, کدام مدل مژه مصنوعی به چشم های من میاد

مژه مصنوعی نیمه برای هر دوع چشم افتاده و گربه ای عالی است. گوشه ی رو به بالای این نوع مژه ها، قسمت بیرون چشم را بالا کشیده و خط مورب و زیبای چشم را بیشتر جلوه می دهد. همچنین، این نوع مژه مصنوعی، برای چشم های نزدیک به هم یا چشم های گرد هم بسیار مناسب است. چون گوشه های داخلی چشم را باز گذاشته و کمک می کند فرم چشم کشیده تر شود.

مژه مصنوعی دانه ای

عکس, کدام مدل مژه مصنوعی به چشم های من میاد

مژه مصنوعی دانه ای، راحت ترین نوع مژه بر روی چشم به حساب می آیند. این نوع مژه برای هر نوع فرم چشم مناسب است؛ زیرا می توانید به راحتی جاهای خالی را با آن پر کرده یا چند لایه از آن را روی هم گذاشته و مژه ها را پرحجم تر و چشمگیرتر کنید. نقطه ضعف آن چیست؟ باید صبور باشید و برای گذاشتن آن پنج دقیقه وقت بیشتری بگذارید. یا شاید کمی بیشتر!

اطلاعاتی که برای انتخاب مژه مصنوعی مناسب خود نیاز دارید، اکنون در اختیار شماست. به عنوان یک توصیه میکاپ، همیشه به مخاطبان خود می گوییم که از گذاشتن مژه مصنوعی نترسند. این مژه ها موقتی هستند و در صورت انتخاب استایل مناسب و بکارگیری درست، استفاده از آن ها بسیار راحت خواهد بود.


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲

نظرات