پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » کاهش وزن عجیب یک زن به خاطر مسخره کردن های شوهرش

کاهش وزن عجیب یک زن به خاطر مسخره کردن های شوهرش

خواندنی ها | 1395-09-14 | ۱۹۳۵ بازدید | نظرات

داستان زندگی این زن می تواند الگوی مناسبی باشد برای کسانی که از اضافه وزن رنج می برند و  می خواهند تغییر بزرگ در زندگی خود بدهند.

ریشخندها و تمسخرهای شوهر ، صبر این زن را تمام کرد و بزرگترین تصمیم زندگیش را گرفت . زن چاقی که روزانه چندین وعده غذایی میخورد و هیکلی بسیار حجیم و بزرگ داشت عاقبت از دست مسخره کردنهای شوهرش و کنایه های گزنده او خسته شد و از خانه بیرون زد و شوهرش را ترک کرد.

به گزارش تالاب، این زن در مدتی که دور از شوهرش بود بیکار ننشست و تصمیم گرفت جواب شوهرش را با شیوه ای عالی بدهد . هنگامی که به خانه بازگشت شوهرش از دیدن او شوکه شده بود و چیزی را که میدید باور نمیکرد . همه چیز باور نکردنی بود.این زن که یک مادر نیز بود مبتلا به اضافه وزن بود و به همین دلیل همیشه از سوی همسرش تمسخر می‌شد. این زن ۱۲۴ کیلویی روزانه ۵ هزار کالری دریافت می‌کرد و غذایش در طول روز یک وعده سرلاک و دو وعده فست فود و میان وعده‌های متعدد بود.

عکس, کاهش وزن عجیب یک زن به خاطر مسخره کردن های شوهرش

کاهش وزن زن

این مادر دو فرزند نمی‌توانست لباس‌های زنانه بپوشد و به همین دلیل همیشه پیراهن‌های مردانه به تن داشت. در سال ۲۰۰۹ در نهایت این زن جوان فیلادلفیایی در نهایت نتوانست تمسخرهای همسرش را تحمل کند و خانه را ترک کرد.

زیر نظر متخصص تغذیه رژیم کم قند گرفت و حدود ۵۸ کیلو وزن کم کرد. چند ماه بعد به همسرش بازگشت. همسر او که در نگاه اول نتوانسته بود او را بشناسد از تعجب شوکه شد.

در حال حاضر آلوینا به دیگر مردم کمک می‌کند وزن کم کنند. او تغذیه سالمی را دنبال می‌کند و توانسته تمام مشکلاتی که در اثر چاقی در او بروز کرده بود را درمان کند.

عکس, کاهش وزن عجیب یک زن به خاطر مسخره کردن های شوهرش

مادر چاق

عکس, کاهش وزن عجیب یک زن به خاطر مسخره کردن های شوهرش

تمسخر همسر به خاطر چاق بودن

عکس, کاهش وزن عجیب یک زن به خاطر مسخره کردن های شوهرش

کاهش وزن عجیب زنمطالب پربازدید

امروز سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

نظرات