پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » چگونه یک مرد جذاب باشیم؟

چگونه یک مرد جذاب باشیم؟

خواندنی ها | 1397-04-26 | ۴۲۰۰ بازدید | نظرات

آقایان دوست دارند جذاب باشند و معمولا تمام آقایان جذابیت را دوست دارند. جذاب شدن آقایان کار سختی نیست اگر یک سری نکات ساده را رعایت کنید جذابیت را در خود میبینید. طرز لباس پوشیدن میتواند بسیار تاثیرگذار باشد و باعث میشود شما در اولین نگاه یک مرد جذاب به نظر برسید پس در انتخاب لباس هوشیارانه عمل کنید.

داشتن اندام مناسب

داشتن اندام مناسب در جذابیت آقایان نقش مهمی دارد اگر شما اندام ورزشکاری داشته باشید یا به قول معروف سیکس پک داشته باشید باعث میشود توجه خانم ها را به خود جلب کنید و یک مرد جذاب باشید.

عکس, چگونه یک مرد جذاب باشیم؟
اعتماد به نفس داشته باشید

هر طور که شده اعتماد به نفس تان را افزایش دهید زیرا اگر خودتان جذابیت خودتان را باور نداشته باشید هرگز نمیتوانید این حس را در طرف مقابل تان ایجاد کنید. اعتماد به نفس به تنهایی میتواند باعث جذابیت آقایان شود.

استایل شخصی داشته باشید

استایل شخصی تان را پیدا کنید زیرا جذابیت آقایان را افزایش میدهد, داشتن استایل شخصی شما را نسبت به دیگر افراد خاص تر میکند. باید طوری لباس انتخاب کنید که شانه هایتان را پهن تر نشان دهد زیرا اینطوری هیکل تان مردانه تر میشود و این خود جذابیت است.

داشتن شخصیت چند بعدی

سعی کنید تک بعدی نباشید و در شرایط مختلف از شخصیت چند بعدی تان استفاده کنید, خودتان را به یک ویژگی و یک شخصیت محدود نکنید. مثلا در یک شرایط خاص باید سرسنگین و مغرور باشید و یک شرایط دیگر شوخ و بامزه.

نکاتی برای جذاب شدن آقایان
داشتن صدای مردانه
عطر مناسب
مردانه خندیدن
مدل موی جذاب
طرز راه رفتن
داشتن ته ریش

عکس, چگونه یک مرد جذاب باشیم؟


مطالب پربازدید

امروز یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

نظرات