پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » چگونه انرژی منفی را از خانه خود دور کنیم؟

چگونه انرژی منفی را از خانه خود دور کنیم؟

خواندنی ها | 1398-05-02 | ۱۳۴۸ بازدید | نظرات

عکس, چگونه انرژی منفی را از خانه خود دور کنیم؟

گوشه های هر اتاق نمک بریزید

برای جذب انرژی صاحبان قبلی خانه متخصصان انرژی درمانی توصیه می کنند چهار گوشه هر اتاق نمک بریزید و بگذارید ۴۸ ساعت بماند سپس نمک ها را با جاروبرقی یا جارو معمولی جمع کنید و دور بیاندازید.

سطوح را تمیز کنید

قبل از اینکه وسایلتان را به خانه جدید منتقل کنید ابتدا تمام سطوح را خوب شستشو دهید تا تمام انرژی های منفی صاحبان قبلی از بین برود.

کاری کنید که همه چیز هوا بخورد

اولین گام برای خارج کردن انرژی منفی باز کردن تمام پنجره هاست. حتی اگ بیرون هم سرد باشد پنجره ها را باز کنید و اجازه دهید هوا داخل خانه بیاید و پتوها و بالش ها را در آن تکان دهید.

در خانه کمی عود بسوزانید

عود باعث انرژی می شود بیشتر برای مدیتیشن استفاده می شود چون فضایی آرامش بخش ا حکمفرما می کند.

چیزهای شکسته و خراب را تعمیر کنید یا دور بیاندازید

چیزهای شکسته و خراب با خود انرژی منفی وارد خانه می کنند پس یا تعمیرشان کنید یا اگر ارزش تعمیر ندارند از دست آنها خلاص شوید. با این کار در واقع یکی از قوانین فنگ شویی را رعایت کردید.

بدون معطلی شلوغ ها را جمع کنید

اشیا از خود انرژی فراوانی بیرون می دهند که از نظر ذهنی فیزیکی احساسی و معنوی مسیرمان را به سمت جلو سد می کنند. طرح های شلوغ نیز می توانند باعث خستگی ذهن و بالا رفتن استرس شود.

در خانه مریم گلی بسوزانید

این روش یکی از تکنیک های قدیمی بومیان آمریکاست. دود این گیاه برای تمیز کردن خانه بکار می رود. از جلوی در خانه در جهت عقربه های ساعت دور خانه بچرخید و مریم گلی را دود کنید.

زاویه های تیز را از بین ببرید

برای این کار بهتر است از وسایلی استفاده کنید که گرد و بی زاویه باشند.

به تعداد آینه ها اضافه کنید

برای اضافه کردن انرژی مثبت (که به نام چی نیز شناخته می شود) اطراف خانه آینه قرار دهید اما توجه داشته باشید از آینه هایی با لبه تیز استفاده نکنید.

از رنگ های خنثی استفاده کنید

از هر رنگ تیره ای دور شوید چون حس منفی انتقال می دهد و همچنین باعث می شود فضا کوچک به نظر بیاید.

از ورودی خود محافظت کنید

درها و پنجر های رو به بیرون مانند ورودی های انرژی عمل می کنند. برای تصفیه کردن این نقاط داخل یک سطل آب آب لیمو نمک و سرکه سفید بریزیدو این ترکیب را به در و پنجره های خانه بمالید. پس از این کار جلوی تمام ورودی های خانه مقداری نمک دریایی بریزید و رویشلن را با پادری بپوشانید این کار از ورود نیروی منفی به خانه جلوگیری می کند.

 

 

 


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

نظرات