پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » تکنولوژی » چمدان هوشمند هم ساخته شد

چمدان هوشمند هم ساخته شد

تکنولوژی | 1394-08-06 | ۹۰۹ بازدید | نظرات

چمدان جی-رو با دو چرخ بزرگ خود چیزی فراتر از حمل بار را در اختیار کاربر قرار می دهد. چمدان هوشمند جی-رو با طراحی ظاهری زیبا و جذاب خود از ابعادی برابر با ۳۵۵ × ۵۵۹ × ۲۲۸ میلیمتر و وزن ۳٫۵۸ کیلوگرم سود می برد.

عکس, چمدان هوشمند هم ساخته شد

به گزارش “گروه علم و فناوری” عصرایران، در ساخت چمدان جی-رو از نایلون بالستیک کوردورا و پلیمرهای مورد استفاده در صنایع هوایی به منظور ارائه بدنه ای بادوام و مقاوم در آب استفاده شده است. افزون بر این، دسته تلسکوپی چهار مرحله ای این چمدان از آلومینیوم مورد استفاده در صنایع هوایی ساخته شده و بیش از ۱۷۲ میلیمتر طول دارد.

یکی از تاثیرگذارترین ویژگی های چمدان جی-رو چرخ های منحصر به فرد آن است. بزرگی قطر چرخ ها نزدیکی مرکز ثقل آنها به محور چرخش را موجب شده که تعادل بهتر را به ارمغان می آورد و حمل و نقل چمدان را برای کاربر تسهیل می کند. این چرخ ها که از پلیمرهای فوق قوی مورد استفاده در صنایع هوایی و سلاح گرم ساخته شده اند حرکت چمدان در هر سطحی را امکان پذیر می کنند.

امکان انتخاب یک پاوربانک ۲۳ هزار میلی آمپر ساعتی برای چمدان جی-رو وجود دارد که به همراه دو درگاه یواس‌بی و یک خروجی برق جهانی امکان شارژ دستگاه های قابل حمل کاربر را فراهم می کند. داک شارژ این چمدان به عنوان پایه تبلت نیز قابل استفاده است.

افزون بر این، با استفاده از یک ماژول الکترونیکی اختیاری می توان از ویژگی هایی مانند ردیاب موقعیت مکانی داخلی و ردیاب مجاورت بهره‌مند شد. با استفاده از فناوری های جی‌اس‌ام-جی‌پی‌آر‌اس و بلوتوث کاربر می تواند از تلفن هوشمند و یک اپلیکیشن اختصاصی موقعیت مکانی چمدان در هر نقطه از جهان و یا مکان آن روی چرخ بار فرودگاه را ردیابی کند.

تیم جی-رو برای تامین مالی پروژه خود کمپینی را در وب سایت کیک استارتر راه اندازی کرده اند و امکان پیش سفارش این محصول به قیمت ۲۷۹ دلار وجود دارد.


مطالب پربازدید

امروز سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

نظرات