پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سينمايی » پلیس بازی اولین فیلم سینمایی پیمان قاسم خانی

پلیس بازی اولین فیلم سینمایی پیمان قاسم خانی

سينمايی | ۱۸ آبان۱۳۹۴ | 755 بازدید | نظرات

پیمان قاسم خانی که بدون شک از اسطوره های تکرار نشدنی در فیلمنامه نویسی دو دهه اخیر سینما و تلوزیون ایران است به زودی در مقام کارگردان اولین فیلم سینمایی خودش را جلوی دوربین می برد و نوید یک اتفاق بزرگ در سینمای ایران را رقم خواهد زد.

نام این فیلم «پلیس بازی» می باشد و قرار است با تکمیل فهرست بازیگران از ۱۰ آذرماه جلوی دوربین برود. بیژن امکانیان، ابوالفضل پور عرب، مانی حقیقی و ویشکا آسایش قرار است در نقش های خودشان در فیلم حاضر شوند.

غیر از این ۴ بازیگر پژمان جمشیدی، حمید فرخ نژاد، سام درخشانی و ژاله صامتی نیز در فیلم «پلیس بازی» بازی می کنند.

خبر دیگر درباره این فیلم تهیه کنندگی مشترک آن توسط محسن چگینی و سید محمد امامی است. امامی که پیش از این جزو تهیه کنندگان فعال سریال های شبکه نمایش خانگی بود. قرار است این فیلم سینمایی را به طور مشترک با چگینی تهیه کند.

فیلم نامه «پلیس بازی» اصلا ارتباطی به سریال «پژمان» ندارد و داستانش بعد از شهرت پژمان جمشیدی روایت می شود. جایی که تهیه کننده ای با بازی ویشکا آسایش قصد دارد کارگردانی یک فیلم پلیسی را به مانی حقیقی بسپارد و اصرار دارد از پژمان جمشیدی و سام درخشانی در فیلم استفاده کند. همین موضوع باعث می شود این دو نفر درگیر اتفاقاتی غیر منتظره، خارج از فیلم و سینما شوند.

«پلیس بازی» یک کمدی اکشن است که نمونه اش کم تر در سینمای ایران ساخته شده. فیلمی که اولین تجربه کارگردانی پیمان قاسم خانی در سینماست و به احتمال فراوان اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

قاسم خانی پیش از این فیلمنامه سریال «پژمان» را نوشته بود که جزو مجموعه های پربیننده سال های اخیر تلوزیون بود. البته در تولید «پلیس بازی» تلوزیون هیچ مشارکتی ندارد. تمام صحنه های این فیلم در تهران و اطراف آن فیلمبرداری خواهد شد.

فهرست عوامل این پروژه عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: پیمان قاسم خانی، مدیر فیلمبرداری: علی تبریزی، طراح گریم: عبدالله اسکندری، مدیر تولید: رضا کریمی، تهیه کنندگان: محسن چگینی، سید محمد امامی

بازیگران :

پژمان جمشیدی، حمید فرخ نژاد، ویشکا آسایش، ابوالفضل پور عرب، بیژن امکانیان، مانی حقیقی، سام درخشانی، ژاله صامتی


مطالب پربازدید

نظرات