پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » پست جنجالی بهنوش بختیاری و حمایت از خوانندگی زنان

پست جنجالی بهنوش بختیاری و حمایت از خوانندگی زنان

خواندنی ها | 1395-10-27 | ۷۹۵ بازدید | نظرات

بهنوش بختیاری در صفحه اینستاگرامش ویدئوی یک خواننده زن را منتشر کرد و پس از واکنش عده ای از کاربران مجبور به حذف پست خود شد.

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار ویدئویی از یک خواننده زن ترک در صفحه اینستاگرام اش به ممنوعیت خوانندگی زنان در ایران اعتراض می کند.

.

عکس, پست جنجالی بهنوش بختیاری و حمایت از خوانندگی زنان

او نوشت:

«من که اشکم دراومد. بیشتر بخاطر اشک مادرش. فقط میخوام بگم چند تا دوست داشته باشم خوبه که به اندازه همین خانم هنرمند و خوش صدان؟ چقدر بانوی خوش صدا دیدم که هیچوقت و هیچ جا صداشون به جایی نرسید.نمیگم با این پوشش.کاش با همون پوشش اسلامی اجازه خوندن بهشون داده میشد.ارزش یعنی پاروی هنر و استعداد گذاشتن؟یه بار، فقط یه بار به همه چیز جنسیتی نگاه نکنیم.کنسرتهای بانوان ما انقدر یواشکیه و بدون تبلیغ که عین موش برگزار میشه. عین موش تموم میشه.کی اومد کی رفت.خدا میدونه.
واقعا مگه در خوانندگی چه اتفاقی میفته که آقایون به خطر میفتن؟کدوم مردی با شنیدن صدای هایده یا پریسا یا سیما بینا به مخاطره جنسی میفته؟اگرم بیفته که دیگه اسمش مرد نیست. یه ادمیه که باید بره پیش پزشک درمان بشه. الان ماشالله راه درمان هم زیاد داره تبلیغ میشه. خوشی نزده زیر دلم.چون خوش نیستم. بابت امنیت کشورمم شکرگزارم.ولی حرفهایی هست. اعتراضهایی هست که باید گفت و خاموشی گناه ماست.آتیش گرفتن هنرمندایی رو که اجازه کار ندارن رو دیدم سوختنشون رو دیدم.از وقتی تصویر ابی عزیز رو که پیر و جوون ایرانی عاشقشن،در سریال معمای شاه دیدم فکر کردم پس اگه ماهم از خوانندگی بگیم مشکلی نداره. شایدم فقط برای این سریال مشکلی نیست و برای ما جرم محسوب بشه.ایمان رو با تعصب اشتباه نگیریم.تموم شد عمرمون.»

عکس, پست جنجالی بهنوش بختیاری و حمایت از خوانندگی زنان


مطالب پربازدید

نظرات