پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » پایان تلخ رابطه غیر اخلاقی پسر جوان با زن عمویش

پایان تلخ رابطه غیر اخلاقی پسر جوان با زن عمویش

اخبار | 1395-09-01 | ۸۴۷ بازدید | نظرات

پنجشنبه گذشته کشف جسد سوخته‌ای که در اطراف اردبیل طعمه گرگ‌ها شده بود، خبر از وقوع جنایتی فجیع داشت.

پنجشنبه گذشته کشف جسد سوخته‌ای که در اطراف اردبیل طعمه گرگ‌ها شده بود، خبر از وقوع جنایتی فجیع داشت.

با حضور ماموران پلیس آگاهی و بازپرس پرونده در محل، تحقیقات مقدماتی آغاز و در ادامه مشخص شد، که چندی قبل زن جوانی نیز با مراجعه به دادسرا اعلام داشته که همسرم از چند روز قبل از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است و سرنخ‌ها حکایت از آن داشت که بین جسد کشف شده و شکایت این زن ارتباطی وجود دارد.

تحقیقات برای کشف معمای این جسد ادامه داشت تا اینکه ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی از بازداشت عوامل این جنایت خبر داد گفت: پس از کشف جسد موضوع فورا مورد بررسی قرار گرفت و با دستور دادستانی ماموران پلیس آگاهی و بازپرس ویژه قتل در محل حاضر شده و تحقیقات لازم را به عمل آوردند.

وی افزود: پس از تکمیل تحقیقات، ردپایی از همسر مقتول به عنوان اولین مظنون در پرونده پیدا شد و مشخص گردید که وی با همدستی برادرزاده مقتول به قتل همسر و نهایتا آتش زدن و رها کردن جنازه وی در اطراف شهر اقدام کرده‌اند.

عکس, پایان تلخ رابطه غیر اخلاقی پسر جوان با زن عمویش

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل تصریح کرد: قاتلان با طرح اعلام مفقودیت مقتول قصد گمراه کردن ماموران قضایی و انتظامی داشتتند که خوشبختانه با رسیدگی ویژه به پرونده نقشه آن‌ها ناکام ماند و مشخص شد این دو فرد به دلیل ارتباط غیراخلاقی که بین آن‌ها وجود داشت، برای قتل مرد جوان برنامه ریزی و آن را عملیاتی کرده‌اند.

عتباتی خاطرنشان کرد: قاتلان هر دو بازداشت هستند و به قتل نیز اعتراف کرده‌اند و پرونده برای انجام تحقیقات بیشتر در حال رسیدگی است.


مطالب پربازدید

امروز سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

نظرات