پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » وجود یک اردک در سونوگرافی زن باردار

وجود یک اردک در سونوگرافی زن باردار

خواندنی ها | ۲۹ دی۱۳۹۴ | 785 بازدید | نظرات

همیشه زنان باردار در زمان مراجعه با سونوگرافی مشتاقند بدانند نوزادشان دختر است یا پسر ، سالم است یا نه و اینکه چه شکلیست. اما یک زن باردار با دیدن نتیجه سونوگرافیش شوکه شد.

وی بزرگترین شوک زندگی خود را زمانی تجربه کرد که برای سونوگرافی به پزشک مراجعه کرده‌ بود اما تصویر نوزاد به دنیا نیامده‌اش تنها چیزی نبود که او روی صفحه مانیتور دید. یک اردک در کنار کودکش این زن باردار و پزشکش را شوکه کرد.

عکس, وجود یک اردک در سونوگرافی زن باردار

این زن ۲۸ ساله اهل نیوکاسل در زمان دیدن سونوگرافیش شوکه شد. او بعد از ۳ سال مشکل بارداری و ۳ بار آی وی اف IVF که با مشکل مواجه شده بود، دوباره باردار شد. این بارداری با توجه به اینکه مادر دچار دیابت شد بسیار سخت بود اما حضور این اردک اسباب خنده آنها را فراهم کرد.

وجود این اردک تنها این والدین بلکه دکتران دیگر را هم شگفت‌زده کرده بود و آن‌ها می‌گفتند تاکنون نه چنین چیزی دیده‌اند نه شنیده‌اند. اکنون این نوزاد به دنیا آمده و در کمال صحت و سلامت به سر می‌برد. هنگام زایمان خبری از اردک فوقالذکر نبود. اما دوستان به یاد آن اردک برای نوزاد به دنیا امده عروسک اردک آوردند. پزشکان هم نتوانستند توجیه مناسبی برای حضور اردک پیدا کنند.


مطالب پربازدید

امروز سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰

نظرات