پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » تکنولوژی » هوشمندترین شارژر دنیا

هوشمندترین شارژر دنیا

تکنولوژی | 1394-07-30 | ۹۶۵ بازدید | نظرات

دستگاه های قابل حمل حضور پررنگی در دنیای مدرن امروز دارند که شکوفایی بازار لوازم جانبی گوشی های هوشمند و تبلت را توجیه می کند و در این میان شارژرها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. به تازگی شارژر جدیدی معرفی شده است که عنوان هوشمندترین شارژر جهان را یدک می کشد.

عکس, هوشمندترین شارژر دنیا

به گزارش “گروه علم و فناوری” عصرایران، شارژر USBIDI ویژگی هایی مانند شارژ دو برابر سریع‌تر دستگاه، افزایش طول عمر باتری و بهبود سلامت کلی باتری را ارائه می کند. این محصول همانند یک کابل شارژ یواس‌بی عادی به نظر می رسد اما در واقع نمونه ای توانمدتر است. در ساخت بخش خارجی شارژر USBIDI از مواد با کیفیت بالا و بادوام استفاده شده و این محصول به یک نشانگر ال‌ای‌دی و سرهای مغناطیسی مجهز شده است. انتهای کابل که به گوشی هوشمند متصل می شود دارای یک بخش حساس به لمس است.

عکس, هوشمندترین شارژر دنیا

شارژر USBIDI دارای دو حالت هوشمند و سریع است. از حالت هوشمند برای همگام سازی دستگاه با یک رایانه و شارژ آن با آهنگ عادی استفاده می شود، در شرایطی که حالت سریع از تمام توانایی های شارژر USBIDI استفاده کرده و دستگاه را با استفاده از بیشینه جریان ۲٫۴ آمپر دو برابر سریع‌تر شارژ می کند.

عکس, هوشمندترین شارژر دنیا

این دو حالت با لمس بخش انتهای کابل که به گوشی هوشمند متصل است قابل تعویض هستند و رنگ چراغ معرف هر یک از آنها است. رنگ آبی برای حالت هوشمند و رنگ قرمز برای حالت سریع در نظر گرفته شده اند. هنگامی که دستگاه به طور کامل شارژ می شود چراغ خاموش شده و عملیات شارژ به طور کامل متوقف می شود که از هدررفت انرژی و آسیب باتری جلوگیری می کند.


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

نظرات