پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » تکنولوژی » همه چیز درباره هاچ بک قدرتمند مرسدس بنز

همه چیز درباره هاچ بک قدرتمند مرسدس بنز

تکنولوژی | 1396-02-08 | ۱۳۴۲ بازدید | نظرات

رئیس مرسدس AMG با تائید قدرت فوق‌العاده مرسدس‌های جدید کلاس A  اعلام کرد: در سال‌های اخیر رقابت با آئودی برای ساخت یک هاچ‌بک  قوی اوج گرفته و در این راستا مرسدس AMG تعاملاتی را نیز با شرکت رقیب خود برای تکامل اسپورت‌های قدرتمند داشته است. نتیجه این همکاری و رقابت تا کنون منجر به ساخت یک هاچ‌بک قدرتمند ۳۹۵ اسب‌بخاری با نام آئودی RS3 شده است.

عکس, همه چیز درباره هاچ بک قدرتمند مرسدس بنز

اما این‌بار رئیس مرسدس AMG از ساخت خودرویی در کارخانه بنز خبر می‌دهد که حداقل ۴۰۰ اسب‌بخار قدرت دارد و این نیرو را از یک موتور ۲ لیتری به دست می‌آورد.

عکس, همه چیز درباره هاچ بک قدرتمند مرسدس بنز

بنز در این نسخه از یک موتور دو لیتری و یک مکمل توربین الکتریکی بهره خواهد برد. البته در نسخه‌های اولیه شاهد این موضوع نخواهیم بود.

رئیس مرسدس AMG تائید کرده این نسخه از هاچبک‌های قدرتمند مرسدس، پیش از سال ۲۰۱۹ وارد بازار شده و به هیچ وجه به رقبای خود رحم نخواهد کرد. وی اضافه کرد استاندارد جدید برای هاچ‌بک‌ها ۳۰۰ کیلووات یا معادل ۴۰۰ اسب‌بخار محسوب می‌شود.

عکس, همه چیز درباره هاچ بک قدرتمند مرسدس بنز
در کنار این تحولات فنی، کلیه خودروهای جدید کلاس A در نسل بعدی دچار تغییر خواهند شد و با مشخصات ظاهری جدید ارائه می‌شوند. نمونه‌های تغییر یافته این خودروها در روزهای گذشته در نمایشگاه خودرویی شانگ‌های به نمایش درآمد. در فضای داخلی استفاده صفحه‌های نمایش بزرگ مانند نمونه‌های به کار رفته در کلاس S و E از جمله تغییرات این کلاس محسوب می‌شوند.

مطالب پربازدید

نظرات