پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » نکات مهمی درباره تزریق ژل

نکات مهمی درباره تزریق ژل

خواندنی ها | 1396-06-27 | ۱۶۹۳ بازدید | نظرات

از ژل برای بخش‎هایی از صورت که دارای چین و چروک و خطوط عمیق است، می‎توان استفاده کرد. برای فرم دهی، حجم دهی در نواحی از صورت هم چون چانه، لب و گونه نیز تزریق ژل زیبایی نتایج عالی خواهد داشت. از جمله دیگر موارد استفاده از ژل برای رفع خط اخم و خنده است. برای کاهش گودی زیر چشم و یا فرورفتگی بخش‌های دیگری از پوست نیز می‎توان از این روش استفاده نمود.

 • پر کردن صورت
 • رفع جای جوش
 • برجسته کردن و فرم دادن لب
 • چانه و گونه
 • درمان پف زیر چشم
 • رفع خط اخم و خنده
 • زیبایی بینی بدون نیاز به جراحی زیبایی
 • برطرف کردن چین و چروک دور چشم
 • لیفت گردن
 • رفع اثر بخیه و جای زخم
 • رفع گودی و سیاهی زیر چشم
 • درمان افتادگی پوست صورت و گردن
 • چاقی موضعی درمان چین و چروک پوست صورت
عکس, نکات مهمی درباره تزریق ژلعکس, نکات مهمی درباره تزریق ژل
کاندیداهای مناسب برای تزریق ژل زیبایی

تمام افرادی که نشانه‌های اولیه پیری در پوست آنان نمایان شده است، می‌توانند از این روش استفاده کنند. با تزریق ژل زیبایی می‎توان چین و چروک صورت را اگر کم عمق باشد به طور کامل رفع نمود و در صورت عمیق بودن تا حد زیادی محو کرد. هر چند تزریق ژل روند پیری را متوقف نمی‎کند، اما قادر است نیاز به استفاده از روش‌های تهاجمی‌ تر نظیر کشیدن ابرو، کشیدن صورت و روش‎های دیگر را به تاخیر بیندازد.

مزایای تزریق ژل

تزریق ژل زیبایی، روشی غیرتهاجمی است که نیاز به بستری شدن و یا ریکاوری طولانی مدت ندارد و شما بلافاصله پس از انجام عمل تزریق ژل می‌توانید به انجام کارهای روزمره خود بپردازید و نیاز به هیچ گونه استراحتی وجود ندارد.
تزریق ژل زیبایی زیست تجدیدپذیر است و بسیار کم منجر به واکنش می‎شود.
نتیجه استفاده از ژل بلافاصله پس از انجام عمل تزریق برای بیمار قابل مشاهده خواهد بود.
بسیاری از چین و چروک‎های عمیق که شیوه‎های دیگر قادر به رفع آن نیست با تزریق ژل درمان می‎شود.

عکس, نکات مهمی درباره تزریق ژلعکس, نکات مهمی درباره تزریق ژل
روش تزریق ژل زیبایی

ژل‎هایی که برای درمان استفاده می‎شود دارای مواد بی حسی موضعی است که درد را به حداقل می‌رساند. پس از تزریق ژل روی آن یخ قرار داده می‎شود. یک نکته بسیار مهم در تزریق ژل میزان تزریق است.

دکتر فریبا احمد مهرابی با تبحر خاصی که در این زمینه دارند، این روش را طوری انجام می‎دهد که محل تزریق ژل به طور مصنوعی و پف کرده به نظر نخواهد رسید. خود شما نیز می‎توانید در مورد میزان برجستگی و فرم نظر دهید. چرا که بلافاصله پس از تزریق نتایج قابل مشاهده است. در ضمن این ژل در مدت ۶ الی ۱۲ ماه در بدن شما تجزیه خواهد شد، اگر پیش از این تزریق ژل را در با ناکامی تجربه کرده‎اید می‎توانید پس از تجزیه شدن این بار انجام این کار را بهدکتر فریبا احمد مهرابی بسپارید تا تفاوت را احساس نمایید.

ژل‎های مورد استفاده دکتر فریبا احمد مهرابی، از بهترین و معتبرترین ژل‎های موجود در بازار است، که افزون بر دارا بودن تائیدیه‎های معتبر اروپا و آمریکا، مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران نیز می‎باشد.

عوارض تزریق ژل

پس از انجام تزریق در محل‌های تزریق ژل در صورت یا بدن شما کبودی، ورم، قرمزی و حساسیت یا خونریزی را ممکن است مشاهده کنید که تمامی این موارد ظرف مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از تزریق به طور کامل رفع خواهد شد.
در موارد بسیار اندکی واکنش آلرژیک به ژل در افراد مشاهده شده است، اما باید گفت در بیشتر افراد این حالت رخ نخواهد داد.
در کل می‎توان گفت ژل‎ها بدون عارضه هستند و تنها عوارض آن ممکن است همان ورم و قرمزی و… که در بالا گفته شد باشد، که آن هم پس از مدتی بدون نیاز به هیچ درمانی رفع می‎شود.

هزینه تزریق ژل

با توجه به مقدار ژل مصرفی برای برجسته سازی یا رفع چین و چروک که در افراد مختلف، متفاوت است. هزینه آن نیز یکسان نبوده، اما شما برای اطلاع از هزینه دقیق انجام تزریق ژل می‎توانید به کلینیک دکتر فریبا احمد مهرابی مراجعه نموده و یا با کلینیک تماس بگیرید تا از بازه قیمت‎ها باخبر شوید.

دیگر خدمات کلینیک پوست و مو و زیبایی دکتر فریبا احمد مهرابی:
– لیزر موهای زائد
– انجام لیفت صورت با تکنیک هایفو در سه لایه پوست
– تزریق ژل و بوتاکس
– بالا کشیدن ابروها بدون جراحی با نخ مخصوص با نتیجه بی نظیر و ماندگاری بالا
– لاغری غیرقابل برگشت با هایفوکرایو
– انجام لیفت صورت و غبغب با نخ کاک
– سابسیژن جهت درمان جای جوش به همراه لیزر
– جوانسازی با میکرونیدلینگ
– مزوتراپی
– درمان اسکارهای جراحی و سوختگی
– لیزر مو با دستگاه الکس و دایود

مطالب پربازدید

نظرات