پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » نکات مهمی برای خرید حلقه ازدواج

نکات مهمی برای خرید حلقه ازدواج

خواندنی ها | 1397-05-02 | ۳۴۲۶ بازدید | نظرات

آیا شما فکر می کنید که حلقه شما و حلقه همسر شما باید مطابقت داشته باشند؟ آیا میخواهید حلقه ازدواج تان ساده باشد یا نگین دار؟ آیا حلقه ازدواج طلا سفید دوست دارید یا طلا زرد؟

رایج ترین سوال من این است:«آیا یک زوج باید حلقه های ست را انتخاب کنند؟ » من چندین سال به این سوال پاسخ دادم، اما نظر شخصی من “نه” است، حلقه ها لازم نیست ست باشند. احساس من این است که اگر یک زن و شوهر از دو نفر تشکیل میشود، کاملا صحیح است که این شخصیت را با هر یک از حلقه هایی که برای سلیقه شخصی آنها مناسب است، حفظ کند.

۱. اگر دل خود را بر روی یک حلقه سفارشی قرار دهید، احتمالا زمان بیشتری نیاز خواهید داشت و در ذهن داشته باشید افزودنی هایی مانند حکاکی، می توانند تا یک ماه طول بکشد.

۲. با همسرتان به توافق برسید که حلقه ازدواج تان طلا سفید باشد یا زرد؟ چون خوب نیست حلقه شما طلا سفید باشد و حلقه همسرتان طلای زرد.

۳. با فرض این که شما حدود ۳ درصد کل بودجه عروسی خود را در حلقه ها صرف می کنید، خرید کنید.

۴. اگر شما فوق العاده فعال هستید، به سمت پلاتین بروید، که بسیار با دوام است.

۵. در حالی که شما نباید از مرسوم بودن ترس داشته باشید، مطمئن شوید که سبک انتخابی شما چیزی است که شما می خواهید برای ۴۰ سال آینده در دست داشته باشید. فقط بیش از حد تأکید نکنید زیرا شما با حلقه تان ازدواج نکردید و همیشه می توانید آن را تغییر دهید (الماس را اضافه کنید یا از طلای سفید به پلاتین بروید).

نکات تکمیلی

از همان اول کار دنبال انگشترهای بزرگ و پرنگین نباشید. آن‌ها حلقه به شمار نمی آیند. حلقه خیلی ظریف است و روی آن یک ردیف نگین یا یک نگین درشت کار شده است. شما حتی می‌توانید یک حلقه طلایی ساده را به عنوان ست حلقه ازدواج انتخاب کنید. اما بعدا می‌توانید برای جشن ازدواج یک انگشتر پرنگین را برای روی حلقه ازدواجتان بخرید. دقت کنید که حلقه و انگشتر شما باید با یکدیگر هماهنگی رنگ و جنس داشته باشند.

 

اگر مثل خیلی از زوج‌ها، نسبت به رنگ و شکل حلقه ازدواج‌تان حساس هستید و مدل‌های موجود در بازار را نمی‌پسندید، می‌توانید یک مدل حلقه ازدواج را که می‌پسندید، انتخاب کرده و یک جواهرسازی معتبر پیدا کنید و از او بخواهید مشابه آن حلقه را برایتان بسازد. دقت کنید حتما مهم است جواهرساز شما در این کار متبحر باشد و حلقه شما را دقیقا با همان ظرافت مورد نظرتان بسازد.

هنگامی که می‌خواهید ست حلقه ازدواج را خریداری کنید، به نگین‌های آن خوب دقت کنید. بهتر است هر نگین در یک قاب از جنس طلا، محکم شده باشد چون در غیر این صورت احتمال افتادن و جدا شدن نگین‌ها بیشتر است. نگین‌هایی که با چسب به انگشتر چسبیده شده‌اند، ممکن است با ضربه و زمین خوردن، از حلقه شما جدا شوند و مسلما دوباره جایگزین کردن این نگین‌ها، گران تمام خواهد شد.

یک سایز بزرگ‌تر انتخاب کنید
تا حد امکان از خرید حلقه‌هایی که خیلی به دست شما تنگ و جفت و جور است، خودداری کنید. بالاخره قرار است شما این حلقه را یک عمر به دست کنید. در طول این سال‌ها ممکن است چاق شوید و حلقه شما دیگر قابل استفاده نباشد. اگر حلقه شما اندکی گشاد باشد می‌توانید آن را تنگ کنید ولی به دست کردن حلقه تنگ، بسیار دشوار است.

بعضی از حلقه‌ها، گوشه‌های تیزی در طراحی‌شان دارند، به طوریکه نگین‌ها روی این گوشه‌های تیز وصل می‌شوند. این گوشه‌های تیز هنگام کار روزمره ممکن است به اطراف گیر کند و به این ترتیب احتمال جدا شدن نگین‌ها وجود دارد. بنابراین توصیه می‌کنیم که حلقه‌های تخت و گرد را در اولویت خود قرار دهید.

اینترنت را فراموش نکنید
پیش از اینکه همراه همسرتان به خرید حلقه بروید، بد نیست سری به اینترنت بزنید و انواع ست حلقه ازدواج را نگاه کنید. از طرف دیگر هم سری به فروشگاه‌ها بزنید تا دقیقا دست‌تان بیاید چه مدل حلقه‌ای می‌خواهید و سپس دو سه مدل را نشان کنید و با کمک همسرتان یکی را انتخاب کنید.

امیدوارم با رعایت این نکات بتوانید حلقه ازدواج ایده آل و مناسبی بخرید و سال های سال از دیدن آن در دست تان لذت ببرید.

جدیدترین مدل های حلقه ازدواج

عکس, نکات مهمی برای خرید حلقه ازدواج عکس, نکات مهمی برای خرید حلقه ازدواج عکس, نکات مهمی برای خرید حلقه ازدواج عکس, نکات مهمی برای خرید حلقه ازدواج عکس, نکات مهمی برای خرید حلقه ازدواج عکس, نکات مهمی برای خرید حلقه ازدواج عکس, نکات مهمی برای خرید حلقه ازدواج

 


مطالب پربازدید

نظرات