پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » نوشیدنی های خوشمزه برای تقویت سریع قوای جنسی

نوشیدنی های خوشمزه برای تقویت سریع قوای جنسی

خواندنی ها | 1397-07-10 | ۶۰۴۶ بازدید | نظرات

در این مطلب بهترین نوشیدن های طبیعی برای افزایش میل جنسی معرفی شده است:
تقویت قوای جنسی با آب آلوئه ورا :
تحقیقات نشان داده اند عصاره آلوئه ورا توانایی افزایش تولید تستوسترون را بالا می برد که محرک و انرژی جنسی را در مردان افزایش می دهد. عصاره آلوئه ورا شامل مواد مغذی است که برای سلامتی شما خوب هستند و به بدن کمک می کنند.

آب هندوانه برای تقویت قوای جنسی:
آب هندوانه غنی از آمینو اسیدی به نام سیترولین – هستند که پتانسیل تقویت نعوظ را دارد. آب هندوانه جریان خون را به ناحیه تناسلی افزایش می دهد که به تقویت نعوظ کمک می کند.

تقویت قوای جنسی با آب سیب :
سیب یک میوه عالی است که به خاطر سطح بالای آنتی اکسیدان فلاونوئید به نام کورستین استقامت جنسی را افزایش می دهد. نوشیدن آب سیب روزانه به تقویت قوای جسمی کمک می کند .

آب زنجبیل برای تقویت قوای جنسی:
این چاشنی را به رژیم غذایی خود اضافه کنید آب زنجبیل سلامت سرخرگ را بهبود می بخشد و جریان خون را در بدن افزایش می دهد. هم چنین این روش منجر به درمان ناتوانی جنسی و زود انزالی و در نتیجه موجب بهبود عملکرد جنسی می شود.

تقویت قوای جنسی با شیر با عسل :
عسل شیرین کننده ی طبیعی است که به بالا بردن استقامت جنسی کمک می کند. عسل همراه با شیر در حفظ محرک جنسی ثابت کمک خواهد کرد و همچنین حداکثر مزایا را تامین می کند زیرا شیر حاوی تمام مواد مغذی ضروری است که انرژی را تامین می کنند.

شیک موز برای تقویت قوای جنسی:
موز در بهبود انرژی جنسی بخاطر وجود آنزیم بروملین بسیار موثر هستند. موز حاوی ویتامین و مواد معدنی دیگر است که بنیه و انرژی زیادی را فراهم می کنند و هم چنین به تولید هورمون جنسی کمک می کنند.

تقویت قوای جنسی با آب انار :
انارغنی از آنتی اکسیدان ها هستند که گردش خون را بهبود می بخشند و نیز عملکرد نامطلوب نعوظ را درمان می کنند. یک لیوان آب انار به طور طبیعی به بنیه جنسی کمک می کند.

قهوه برای تقویت قوای جنسی:
قهوه حاوی کافئین است که انرژی و بنیه جنسی را فراهم می کند. از یک فنجان قهوه روزانه برای اقدامات جنسی لذت ببرید.

تقویت قوای جنسی با آب چغندر :
چغندر دارای نیترات هستند که سطح اکسید نیتریک در بدن را افزایش می دهد که باعث افزایش سطح اکسید در بدن می شود که به نوبه خود به بهبود عملکرد جنسی مرد کمک می کند.

عکس, نوشیدنی های خوشمزه برای تقویت سریع قوای جنسی

آب اسفناج برای تقویت قوای جنسی:
اسفناج دارای مقدار بالایی ارجینین است وقتی مصرف می شود به اکسید نیتریک تبدیل می شود که به افزایش بنیه جنسی کمک می کند.

تقویت قوای جنسی با آب آووکادو :
آوکادوها در اسید فولیک و ویتامین ب۶ غنی هستند. ویتامین ب۶، هورمون ها و اسید فولیک را تثبیت می کند و به بدن انرژی می دهند.

آب دانه سویا برای تقویت قوای جنسی:
این دانه ها شامل پروتئین، فیبر و چربی های سالم هستند که انرژی را برای بدن تامین می کنند. نوشیدن آب دانه سویا فرد را به طور فیزیکی فعال نگه می دارد و به شما انرژی و بنیه می دهد.

تقویت قوای جنسی با بهترین مواد غذایی
تقویت قوای جنسی با شیک شکلات :
دبرومین موجود در شکلات محرک و انرژی جنسی را ثابت نگه می دارد. پس شکلات بخورید.

شیر بادام موثر در تقویت قوای جنسی:
این آجیل سالم، بادام، منبع عالی از اسیدهای چرب ضروری و مواد معدنی هستند که برای تولید هورمون ها در مردان ضروری هستند. هم چنین شیر بادام به عنوان محرک جنسی در زنان عمل می کند.

تقویت قوای جنسی با عسل و وانیل :
عسل یک تقویت کننده انرژی عالی است و به ترشح تستوسترون کمک می کند. عسل وقتی با وانیل دم می کشد، برای زن و مرد خوب است که به داشتن عمل جنسی خوب کمک می کند.


مطالب پربازدید

نظرات