پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » نماینده ارومیه از حرفهای جنجالی خود عقب نشینی کرد

نماینده ارومیه از حرفهای جنجالی خود عقب نشینی کرد

اخبار | 1394-12-17 | ۸۶۳ بازدید | نظرات

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی در مورد فیلم ویدئویی که از وی تهیه شده پرداخت و گفت: در بحث بررسی اعتبارنامه ها مشکلی نخواهم داشت.
نادر قاضی‌پور در مورد نحوه انتشار فیلمی از وی در فضای مجازی که موجب انتقادات بسیاری شده است، گفت: این فیلم در محلفلی دوستانه و قبل از انتخابات است. عده‌ای با برخی از عناصر کوموله و پژاک عکس انداخته بودند که من در آن نشست در مورد آنها سخن گفتم و جواب آنها را دادم.
نماینده مردم ارومیه با تاکید براینکه منتشرکنندگان این فیلم ابتدا و انتهای سخنان وی را حذف کرده‌اند، در مورد آن ۶۰۰ اسیری که عراقی هم نبودند کشته شدند، گفت:‌ در عملیاتی که ما انجام دادیم بسیاری از بچه های ما در آن محور شهید شدند. در آن فیلم من ترکی صحبت می کنم که به فارسی ترجمه کردن آن موجب بروز برخی شائبه ها شده است.
وی ادامه داد: من نمی‌توانم منکر این بشوم که آن کار را انجام نداده‌ام اما اینکه گفته شود آنها اسیر بوده‌اند درست نیست چرا که ما در عملیات بودیم و پس از عملیات بسیاری از آنها روی زمین افتاده بودند.
قاضی‌پور در مورد اظهاراتش در مورد علیخانی نیز گفت: آقای علیخانی از دوستان سابق بنده بوده و ما با یکدیگر مزاح می‌کنیم. من بابت این حرف‌هایی که زدم از جناب علیخانی دلجویی کرده ام و این آمادگی را دارم که اگر خلافی مرتکب شده‌ام دادگاهی شوم.ما تابع قانون هستیم.
نماینده مردم ارومیه در مورد اینکه این اظهارات مجازات حدی دارد، افزود: آقای علیخانی آدم شوخ طبعی است و اگر سخنان حد داشته باشد، حاضرم حد آن را بخورم چراکه نمی‌خواهم کار غیرقانونی انجام دهم .
قاضی پور در مورد اینکه اظهاراتش موجب شده برخی مطالب در مورد نمایندگان سابق زن این حوزه در جامعه مطرح شود، گفت: افرادی همچون خانم امانی در این دوره از انتخابات اصلا حضور نداشته اند و منظور من هم تمام خانم‌ها نبوده است.در این دوره از انتخابات دو زن از شهر ما در انتخابات حضور یافته بودند که می‌توانید از آنها نظر من در مورد خانم‌ها را جویا شوید.
نماینده مردم ارومیه در مورد اینکه علیرغم فضای انتقادی در سراسر کشور علیه وی، اما مردم حوزه انتخابیه همچنان از او دفاع می کنند، گفت: همین الان اگر مجدد انتخابات برگزار شود من دو برابر رای خواهم آورد.
وی در مورد راه افتادن کمپینی برای رد اعتبارنامه ‌اش در مجلس دهم گفت:‌ من هیچ مشکلی در بحث تائید اعتبار نامه نخواهم داشت و اگر هم موردی پیش بیاید آنها باید مطالب مورد نظر خود را مطرح کنند تا براساس آن بتوانم پاسخ درست بدهم . من از خودم دفاع خواهم کرد و مشکلی در تائید اعتبارنامه ها نخواهیم داشت.
قاضی پور در مورد شکایت فراکسیون زنان از این نماینده مجلس به کمیسیون اصل نود و هیات رئیسه گفت: من در این ارتباط خبری نشنیده ام و اگر چنین مسئله‌ای وجود داشته باشد، پاسخ مربوطه را خواهم داد.


مطالب پربازدید

نظرات