پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندني ها » نامه تند همسر حمید گودرزی درباره انتشار خبر جدایی شان

نامه تند همسر حمید گودرزی درباره انتشار خبر جدایی شان

خواندني ها | ۲۱ تیر۱۳۹۵ | 3213 بازدید | نظرات

همسر حمید گودرزی که اکنون در آمریکا به سر می برد، در نامه ای که  ارسال کرده است در خصوص اتفاقات میان وی و حمید گودرزی  نوشت: بعنوان دفاع از شرافت زن ایران باید اعلام کنم، زندگی من و حمید گودرزی مدت ها پیش به پایان رسیده بود ولی از آن جایی که من زن اصیل ایرانی هستم با سیلی صورتم را سرخ نگه می داشتم و برای حفظ زندگی خود می جنگیدم اما متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک ایران گرفتم، که دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز ممکن است.

image نامه تند همسر حمید گودرزی درباره انتشار خبر جدایی شان

در حال حاضر به دلیل عدم تعادل همسرم صلاح را در این دیدم تا مدتی در راه دور باشم که خبر طلاق خود را در رسانه ها خواندم در صورتی که هنوز طلاق ما حتی به دادخواست اولیه نرسیده که این خود یکی از بی احترامی های بزرگ وی به من بوده که از همین جا اعلام می کنم طلاق خود را پیگیری می کنم و بزودی خبر درست را به گوش شما می رسانم.

image نامه تند همسر حمید گودرزی درباره انتشار خبر جدایی شان

اما بدانید هیچ زن یا مادر ایرانی در شرایط حتی سخت، زندگی خودر ا رها نمی کند. بدانید به من و روح من چه کذشته که اگر بخواهم بگویم خود یک جلد کتاب ۵۰۰ برگی می شود در جایی که مورد تهمت قرار گرفتم و از غیرت مرد ایرانی خبری نبود! از همه چیز خود گذشتم و تنها با یک چمدان از زندگی که خود آن را ساخته بودم آمدم بیرون.
گفتنی است، چندی پیش ع خبر طلاق حمید گودرزی و همسرش را منتشر و اعلام شده بودکه خانم دانشور در خارج به سر می برد.


مطالب پربازدید

نظرات