پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » نامه تند همسر حمید گودرزی درباره انتشار خبر جدایی شان

نامه تند همسر حمید گودرزی درباره انتشار خبر جدایی شان

خواندنی ها | 1395-04-21 | ۳۴۸۲ بازدید | نظرات

همسر حمید گودرزی که اکنون در آمریکا به سر می برد، در نامه ای که  ارسال کرده است در خصوص اتفاقات میان وی و حمید گودرزی  نوشت: بعنوان دفاع از شرافت زن ایران باید اعلام کنم، زندگی من و حمید گودرزی مدت ها پیش به پایان رسیده بود ولی از آن جایی که من زن اصیل ایرانی هستم با سیلی صورتم را سرخ نگه می داشتم و برای حفظ زندگی خود می جنگیدم اما متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک ایران گرفتم، که دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز ممکن است.

عکس, نامه تند همسر حمید گودرزی درباره انتشار خبر جدایی شان

در حال حاضر به دلیل عدم تعادل همسرم صلاح را در این دیدم تا مدتی در راه دور باشم که خبر طلاق خود را در رسانه ها خواندم در صورتی که هنوز طلاق ما حتی به دادخواست اولیه نرسیده که این خود یکی از بی احترامی های بزرگ وی به من بوده که از همین جا اعلام می کنم طلاق خود را پیگیری می کنم و بزودی خبر درست را به گوش شما می رسانم.

عکس, نامه تند همسر حمید گودرزی درباره انتشار خبر جدایی شان

اما بدانید هیچ زن یا مادر ایرانی در شرایط حتی سخت، زندگی خودر ا رها نمی کند. بدانید به من و روح من چه کذشته که اگر بخواهم بگویم خود یک جلد کتاب ۵۰۰ برگی می شود در جایی که مورد تهمت قرار گرفتم و از غیرت مرد ایرانی خبری نبود! از همه چیز خود گذشتم و تنها با یک چمدان از زندگی که خود آن را ساخته بودم آمدم بیرون.
گفتنی است، چندی پیش ع خبر طلاق حمید گودرزی و همسرش را منتشر و اعلام شده بودکه خانم دانشور در خارج به سر می برد.


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

نظرات