پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » موثرترین ماده برای نعوذ کامل در مردان

موثرترین ماده برای نعوذ کامل در مردان

خواندنی ها | 1397-05-20 | ۲۳۴۰ بازدید | نظرات

برای داشتن یک نعوذ کامل در آلت تناسلی مردان چه ماده ای نیاز است؟ویتامین دی همان ماده ای است که آلت تناسلی مردان برای سفت شدن نیاز دارد. نتیجه تحقیقاتی دقیق در کشور ایتالیا این نکته را ثابت کرد و متخصصان دریافتند که مردان با کمبود ویتامین دی در برقراری رابطه زناشویی بسیار ضعیف تر عمل می کنند.

در گزارش کامل نتیجه این مطالعات آمده است که میزان ناکافی ویتامین d در بدن مردان باعث تشدید تولید رادیکال های آزاد می شود که یون های سوپر اکسید نام دارند.

رادیکال های آزاد نامبرده اکسید نیتریک مولکولی را در بدن به شدت کاهش می دهند در نتیجه سفت شدن آلت تناسلی با اختلال و دشوار می شود. اکسید نیتریک که توسط بدن انسان تولید می شود نقش مهمی را در گشادی رگها دارد vasodilator در واقع یک ماده گشاد کننده عروق است . وجود آن کمک می کند تا رگهای خونی از هم باز شوند و جریان خون تسهیل یابد ، یکی از نتایج افزایش گردش خون در شرایط عادی بدن عملکرد آلت تناسلی و نعوظ را به صورت طبیعی حاصل می شود. مسئول ارشد این گروه تحقیقاتی می گویند زمانی که بدن مقدار کافی اسید نیتریک نداشته باشد عروق خونی به اندازه کافی شل نشده و در نتیجه امکان نعوظ فراهم نمی شود.

عکس, موثرترین ماده برای نعوذ کامل در مردان
از منابع ویتامین دی می توان به این موارد اشاره کرد:

نور خورشید

ماهی تن نیز یکی از منابع مفید ویتامین D است

زرده تخم مرغ نیز غنی از ویتامین D است

جگر گاو

روغن کبد ماهی

آب پرتقال غنی شده با ویتامین D

غلات غنی شده با ویتامین D

برخی قارچ ها نیز درست مانند انسان مقادیر زیادی ویتامین D در تماس با نور خورشید تولید می کنند

ماهی های چرب مانند ماهی آزاد


مطالب پربازدید

نظرات