پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سينمايی » مهدی مظلومی سریال منو تنها نزار را با تمام ابتذالش مجاز می داند

مهدی مظلومی سریال منو تنها نزار را با تمام ابتذالش مجاز می داند

سينمايی | 1394-09-08 | ۲۰۲۲ بازدید | نظرات

سریال منو تنها نذار سریال مبتذلی است که توسط مهدی مظلومی کارگردان ایرانی ساخته شده است و در آن چند تن از بازیگران ایرانی معروف نیز ایفای نقش کرده اند. مهدی مظلومی در خصوص این سریال مصاحبه ای انجام داده است که در زیر می خوانید :

دوستان اگر بخواهند در برابر این مساله واکنش نشان دهند مطمئنا خامی کرده اند چون من شغلم فیلمسازیست و هیچ قانونی نداریم که به عنوان کارگردان موظف به کار در ایران باشم. بنده چند ماه پیش این فیلم را برای تهیه کننده ای به نام “زاراوان” که یکی از دفاتر پخشش در دوبی است ساختم و قرار است در ۱۴ شبکه عربی، هندی، ایرانی و اروپایی پخش شود.جم هم یکی از خریداران فیلم است که مسئولیتش با من نیست و به خواست من از شب دوم اسمم از تیزر حذف شد.نوع پوشش ها به دلیل بین المللی بودن باید مختصات خودش را میداشت …
البته مظلومی گویا همچنان به تولید چنین محصولاتی ادامه خواهد داد. خودش می گوید: تا انتهای سال ۲۰۱۶ تعهد ساخت شش فیلم دیگر را هم دارم.

ادعای مظلومی در طرح این نکته که نوع پوشش ها باید مختصات خودش را میداشت کاملا سفسطه برانگیز است بخصوص که در سالهای اخیر کارگردانانی چون اصغر فرهادی و عباس کیارستمی را داشته ایم که حتی آثارشان در آن سوی آبها نیز کمابیش منطبق بر محدودیت های داخلی تولید شده است.
طرح نقطه نظر حسین نوش آبادی سخنگوی وزارت ارشاد درباره ماجرای مهاجرت برخی چهره ها و کشف حجاب آنها نیز می تواند مکمل بحث باشد.نوش آبادی بعد از کشف حجاب بازیگرانی که این روزها در سریالهای “جم” مشغول به کارند گفته بود: ما انتظار نداریم هنرمندانی که از کنار همین مردم معروف شدند و جایگاهی پیدا می کنند حالا بخواهند به باورها و اعتقادات همین مردم بی توجه باشند.حالا باید منتظر ماند و واکنش سخنگو را به فیلمسازی برای شبکه های ماهواره ای بدون توجه به قواعد متعارف و هنجارهای شناخته شده داخلی، نظاره کرد.


مطالب پربازدید

امروز شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

نظرات