پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سينمايی » معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

سينمايی | 1395-05-21 | ۸۷۵ بازدید | نظرات

هر کدام از ما ممکن است هر چند وقت یکبار وقتی از سرکار به خانه بر می گردیم هوس کنیم با تماشای سریالی زیبا خستگی را از تنمان بیرون کنیم. با این حال متاسفانه بیشتر اوقات توان و زمان کافی برای انجام این کار نداریم.

اگر از کسانی هستید که با وجود چنین حسی باز هم دوست دارید به ماجراجویی در دنیای گذشته و یا حل معماهای مرموز به همراه یک کارآگاه بپردازید، لیستی تهیه کرده ایم که در آن مجموعه ای از مینی سریال ها را معرفی می کنیم که می توانید در طول یک هفته تمام کنید.
The Night Of
۲۰۱۶ ( ۸ اپیزود )

عکس, معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

یک راننده تاکسی جوان نیویورکی خانمی را ملاقات می کند، و تصمیم می گیرند یک شب را با هم سپری کنند. مرد جوان صبح که در آپارتمانش از خواب بیدار می شود، می بیند زن کشته شده. پلیس، وکلا و حتی خانواده اش فکر می کنند که او قاتل است. آیا کسی بی گناهی اش را باور می کند و او را از اینکه به اشتباه مجازات شود نجات می دهد؟


Parade’s End
۲۰۱۲ ( ۵ اپیزود )

عکس, معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

کریستوفر تیتجینس، شخصیت اصلی داستان، یک اشراف زاده کامل بریتانیایی است: او خشک اما دلیر است، و مردی است با اخلاقی راسخ. یک چیز که تیتجینس نمی تواند تصورش را بکند این است که وفاداری به همسرش را از دست بدهد و عاشق ولنتاین دختری شود که باعث شده نگاهش به زندگی تغییر کند. سریال درباره شرافت، وقار و خود ماندن به هر قیمتی است.


Olive Kitteridge
۲۰۱۴ ( ۴ اپیزود )

عکس, معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

این سریال داستان زندگی الیو کیتریج است. او معلم و مادر یک خانواده است. تربیت خشک و سخت گیرانه الیو روی خود و کسانی که نزدیکش هستند تاثیر زیادی گذاشته، مخصوصا خانواده خودش. پسر الیو خصوصا بسیار در عذاب است. چون به آن اندازه که الیو می خواسته باهوش نیست. شوهرش نیز بسیار ساده است. سریالی غمگین را خواهید دید درباره عدم موفقیت یک خانواده در ایجاد روابط شاد با یکدیگر.


The Hollow Crown
۲۰۱۲ – تا به امروز ( ۷ اپیزود )

عکس, معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

این سریال داستان سه پادشاه بریتانیایی – ریچارد دوم، هنری چهارم و هنری پنجم – و اینکه چگونه سرنوشت آنها تاریخ را شکل داد را بازگو می کند. این سریال را به همه طرفداران شکسپیر که دوست دارند بیشتر با کارهای او آشنا شوند توصیه می کنم.


A Young Doctor’s Notebook
۲۰۱۲ – ۲۰۱۳ ( ۸ اپیزود )

عکس, معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

ولادیمیر بومگار پزشکی جوان است که در طول انقلاب سال ۱۹۱۷ روسیه به روستایی کوچک آمده تا اهالی آن را درمان کند. شخصیت اصلی خود را در موقعیتی دشوار می یابد، و این مشکلات فقط به خاطر سختی کارش نیست بلکه خرافاتی که بیمارانش نیز پیوسته درگیر آنها هستند هم برایش دردسرهایی ایجاد کرده. این سریال بر اساس داستانی کوتاه با همین نام نوشته میخائیل بولگاکف ساخته شده است.


The Beauty Inside
۲۰۱۲ ( ۶ اپیزود )

عکس, معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

زندگی الکس شخصیت اصلی این سریال با دیگر مردم بسیار متفاوت است. او هر روز صبح در بدن شخصی دیگر از خواب بیدار می شود. در جریان سریال، الکس به بینندگان درباره حس زندگی در قالب شخصی دیگر می گوید.


Little Dorrit
۲۰۰۸ ( ۱۴ اپیزود )

عکس, معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

این سریال داستان عشقی پیچیده امی دوریت، کسی که به خاطر بدهی های خانواده اش در زندان به دنیا آمد و آرتور کلننام کسی که سعی دارد با مادری مستبد کنار بیاید است. موضوع سریال درباره دوستی، اهمیت، درک متقابل، تحمل و نزدیکی یک خانواده است.


۱۱٫۲۲٫۶۳
۲۰۱۶ ( ۸ اپیزود )

عکس, معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

جک اپینگ، معلم انگلیسی است که فرصتی درخشان پیدا کرده تا به دهه ۶۰ بازگردد و از ترور جان کندی رئیس جمهور آمزیکا جلوگیری کند. با این حال جک حتی تصورش را هم نمی کند که گذشته راز ها، وسوسه ها و عواقبی داشته باشد که نمی تواند به سادگی از آنها فرار کند.


Houdini
۲۰۱۴ ( ۲ اپیزود )

عکس, معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

سریال داستان پسر بچه فقیر یهودی است که روزی یک روز نمایش جادوگری می بیند و تصمیم می گرد بهترین شعبده باز دنیا شود. چیزهای زیادی می آموزد و بسیار تمرین می کند به مسافرت می رود و نمایش هایی اجرا می کند و همه اینها به خاطر یک هدف است: تا تبدیل به مردی بزرگ شود و میلیون ها طرفدار پیدا کند.


The Town
۲۰۱۲ ( ۳ اپیزود )

عکس, معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

مارک نیکلاس بعد از مطلع شدن از یک تراژدی خانوادگی به شهرش باز می گردد و بعد از یک تحقیق کوتاه شک می کند که والدینش خودکشی کرده باشند. سعی می کند خودش پی به حقیقت ببرد. این سریال را به همه کسانی که دساتان های دلهره آوری مانند داستان های آگاتا کریستی را دوست دارند پیشنهاد می کنیم.


The Escape Artist
۲۰۱۳ ( ۳ اپیزود )

عکس, معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

ویل بورتون یک وکیل با استعداد با ذهنی عالی و جذابیت بالا است. تخصص او جنایات است و از آنجا که در هیچ موردی شکست نمی خورد قیمتش نیز بسیار بالا است. او تقاضای یک مظنون در جنایتی هولناک را رد می کند و در نتیجه عواقب غیر منتظره و ترسناکی را تجربه می کند.


Millennium
۲۰۱۰  ( ۶ اپیزود )

عکس, معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

میکائیل بلومکویست یک خبر نگار و لیزبت سلندر، هکری مرموز با یکدیگر حوادث پر رمز و راز را پیگیری می کنند – ناپدید شدن یک زن و قتل یک مرد بی گناه. این سریال بر اساس یک سه گانه با همین نام نوشته استیگ لارسون ساخته شده است.


The Slap
۲۰۱۵ ( ۸ اپیزود )

عکس, معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

مهمانی باربیکیو با سیلی که یک مهمان عصبی به گوش بچه ای شیطان می زند تبدیل به فاجعه می شود. این عمل منجر به عواقب غیر قابل بازگشتی  می شود. مادر بچه شکایتی را تنظیم می کند که رابطه تنگاتنگ جمعی از دوستان را بهم می ریزد. سریالی بسیار زیبا که سیستم ارزش انسان ها را نشان می دهد.


Utopia
۲۰۱۳ – ۲۰۱۴ ( ۱۲ اپیزود )

عکس, معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

Utopia Experiments رمانی اسطوره ای است سرشار از راز و رمز. زندگی پنج نفری که سعی کردند این کتاب را پیدا کنند حالا در خطر است. وقتی توسط سازمانی بی نشان به نام The Network, تحت تعقیب قرار می گیرید برای زنده ماندن فقط یک راه دارید – فرار.


And Then There Were None
۲۰۱۵ ( ۳ اپیزود )

عکس, معرفی زیباترین سریالهای کوتاه دنیا

۸ نفر که هیچ چیز از یکدیگر نمی دانند به قلعه ای بی نظیر در یک جزیره دعوت می شوند. این افراد وقتی با هم دور یک میز جمع می شوند، پی می برند میزبان ها خانه نیستند، و فقط زوجی که آنجا هستند خدمت می کنند. این دو برای مهمان ها صفحه ضبط شده گرامافونی را پخش می کنند که همه مهمان ها را متهم به قتل می کند و قول می دهد که همه آنها را مجازات کند. این سریال بر اساس کتابی معروف با همین نام نوشته آگاتا کریستی ساخته شده است.


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

نظرات