پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » تکنولوژی » مشکل دکمه هوم در گلکسی اس ۷

مشکل دکمه هوم در گلکسی اس ۷

تکنولوژی | 1395-02-11 | ۸۹۲ بازدید | نظرات

نویسنده وبسایت Phonearena که مدتی است از پرچمدار جدید شرکت سامسونگ یعنی Galaxy S7 Edge استفاده می کند، به تازگی دریافته که علی رغم دقت و مراقبت در کاربردهای روزمره، باز هم بعد از مدتی نه چندان طولانی دکمه Home که در زیر آن اسکنر اثر انگشت نیز قرار دارد پر از خش های ریز شده است.
نکته عجیب اینجاست شیشه بدنه که در اطراف این دکمه قرار دارد کاملاً سالم و بدون آسیب است. همین مسئله در مورد دکمه Home برادر کوچکتر این اسمارت فون یعنی Galaxy S7 نیز صدق می کند و این خش های زشت روی آن هم دیده می شود.

عکس, مشکل دکمه هوم در گلکسی اس ۷

بعد از جستجوی آنلاین آشکار شد که این فرد تنها نیست و چنین مشکلی برای برخی کاربران دیگر نیز در نقاط دیگر دنیا به وجود آمده است. به نظر می رسد جنس ماده به کار رفته در پوشش دکمه Home با شیشه پوشاننده بدنه این موبایل ها متفاوت بوده و از مقاومت بسیار کمتری نسبت به خش پذیری برخوردار است.
سامسونگ تنها شرکتی نیست که در زیر این دکمه سنسور اثر انگشت را تعبیه کرده است. بررسی دکمه Home اسمارت فون هایی چون آیفون اپل، HTC 10 ،LG G5  و Huawei P9 نشان داد که هیچ کدام دچار چنین آسیبی نشده اند و بعد از روزها استفاده هیچ اثری از خش روی آن ها دیده نمی شود.
باید دید عکس العمل سامسونگ نسبت به این مشکل چیست و چگونه می خواهد این نقص را اصلاح کند.


مطالب پربازدید

نظرات