پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » تکنولوژی » مشخصات جالب موبایل سونی اکسپریا Z5 با عکس

مشخصات جالب موبایل سونی اکسپریا Z5 با عکس

تکنولوژی | 1394-07-11 | ۳۶۱۶ بازدید | نظرات

عکس, مشخصات جالب موبایل سونی اکسپریا Z5 با عکس

باتری‌ای که نمی‌خواهد تمام شود!

خوشبختانه سونی مدت‌هاست که قضیه باتری را جدی گرفته و برخلاف برخی از کمپانی‌های پر آوازه که به این امر مهم وقع چندانی نمی‌گذارند، همیشه سعی نموده تا مساله توان را از اصول اصلی کار خویش قرار دهد.

حال با گذاشتن یک باتری ۲۹۰۰ میلی‌آمپری در دل این پرچم‌دار، با آنکه میزان آمپر نسبت به پرچم‌دار قبلی کمی کاهش یافته اما همچنان دارای یکی از بهترین باتری‌های بازار است که به لطف مصرف بهینه و وضوح تصویر فول اچ‌دی نمایشگر، تمایل چندانی به تمام شدن نداشته و کاربر خود را نسبت به یک استفاده طولانی مدت امیدوار نگاه می‌دارد.

عکس, مشخصات جالب موبایل سونی اکسپریا Z5 با عکس

دوربینی که غوغا می‌کند!

اکسپریا Z5 به طور حتم می‌تواند با بهبودهای زیادی که در خود می‌بیند، در بخش مهم دوربین به راستی می تواند غوغا کند! فوکوس سریع‌تر، سنسور بهتر و مگاپیکسل بیشتر، نمونه‌هایی از این ارتقا هستند که از همین الان لرزه را بر تن رقبای خویش می‌اندازد.

عکس, مشخصات جالب موبایل سونی اکسپریا Z5 با عکس

دستگاهی که غرق نمی‌شود!

تقریبا همه کاربران گوشی‌های سونی را به قابلیت ضد آبی می‌شناسند، جایی که دستگاه با دریافت لایسنس‌های IP تلاش می‌کند تا در هنگام شنا به خوبی در کنار شما حرکت کرده و حداقل اگر در آب افتاد، ضربان قلب‌تان را افزایش ندهد. اکسپریا Z5 هم لایسنس IP68‌ دارد که به شما نوید استفاده از آن در عمق ۱.۵ متری تا ۳۰ دقیقه را می‌دهد.

اگر توصیه ما و حتی سونی را در این ارتباط می‌خواهید، می‌گوییم که بهتر است آن قدرها هم با آن غواصی نکنید و بیشتر به یک شست و شو یا نهایت چند عکس زیر آبی کوتاه قناعت نمایید؛

چون این روزها، گوشی‌ها هم مثل انسان‌ها جایز الخطا شده‌اند و ناگهان آب به کالبدشان وارد شده و زندگی شما را دستخوش تنگی تنفس خواهند کرد!

عکس, مشخصات جالب موبایل سونی اکسپریا Z5 با عکس

سنسوری که ضامن امنیت شماست!

حرکت اپل در گوشی آی‌فون ۵s و تعبیه سنسور اثر انگشت، پس از آنکه کمپانی‌های بسیاری را به استفاده از این حسگر مهم وادار کرد، این بار قرعه را به نام سونی زده که البته در جایگاهی متفاوت با سایرین آن را قرار دهد و امنیت دستگاه شما را تامین کند. دیگر آن دکمه گرد و برجسته در سمت راست گوشی را فراموش کنید چون تبدیل به یک کلید مستطیل شکل و بلند شده تا ارتباطی صمیمانه با انگشت شما برقرار کرده و دست رد بر سینه انگشتان دیگر کاربران بزند و بگوید: فقط صاحبم اجازه ورود دارد!

عکس, مشخصات جالب موبایل سونی اکسپریا Z5 با عکس

به یک سیم اکتفا نکن!

سونی را بایستی نخستین کمپانی‌ای دانست که بر روی پرچم‌دار خودش از ابتدای ورود به بازار، توانایی پشتیبانی دو سیم‌کارت را در نظر گرفت (اکسپریا Z3) و حال مشاهده Z5 با چنین قابلیتی در بسیاری از بازارها (همچون کشور ما)، امری بدیهی محسوب می‌شود. از آنجایی که در ایران، رقابت اپراتورها از مدل مکالمه تا فعال‌سازی بسته‌های اینترنت به شدت در جریان است، پس داشتن دو سیم کارت (و حتی بیشتر) برای کاربران امری معمول بوده و دیگر چه چیزی بهتر از آن که شما بتوانید هر دو سیم‌کارت خودتان را در قلب یک گوشی پرچم‌دار بگذارید؟


مطالب پربازدید

نظرات