پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی هاtitle_li=سلامت » مزایای منحصر به فرد کاشت موی مردان با SUT

مزایای منحصر به فرد کاشت موی مردان با SUT

خواندنی ها,سلامت | 1398-05-08 | ۹۳۷ بازدید | نظرات

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی روش ها و متدهای جدیدی برای کاشت موی مردان وجود دارد اما نکته مهم این است که کدام روش موثرتر و ماندگارتر است؟ دغدغه اصلی در کاشت مو در مردان  طبیعی بودن آن و حاضر شدن بیمار در جامعه و مراکز عمومی بدون جلب توجه است. ما در این مطلب روشی را به شما پیشنهاد می کنیم که بدون درد و خونریزی و بدون جراحی بوده و می توانید بدون مشکل و سریعا بعد از کاشت مو به زندگی عادی ادامه دهید. نام این روش SUT است خصوصیات منحصر بفرد و تفاوت ان را با دو روش FIT و FUT مشاهده کنید:

عکس, مزایای منحصر به فرد کاشت موی مردان با SUT

روش SUT و تفادت آن با دو روش FIT و FUT

۱- در کاشت مو به روش SUT تمامی مراحل کاشت مو در یک جلسه بطور کامل انجام می‌شود، ولی در کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT حداقل نیاز به چند جلسه متوالی یا متناوب است.

۲- یکی از ویژگی‌های کاشت مو به روش SUT این موضوع است که تمامی مراحل برداشت گرافت‌ها با دستگاه انجام می‌شود این مساله در حالی است که در کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش FUT تمامی مراحل توسط تکنسین‌های تجربی انجام خواهد شد.

۳- مورد سوم رعایت اصول بهداشت است که خیلی حایز اهمیت می‌باشد یکی از این فاکتور‌ها که کاشت مو به روش SUT را با کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش FUT متمایز ساخته تعبیه محفظه‌ای داخل دستگاه است که تمام گرافت‌ها که توسط دستگاه برداشته شده در آن محفظه نگهداری شده، بدون دخالت دست.
۴- مهمترین نکته در کاشت مو تراکم مو هست، که متاسفانه در کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش FUT بسیار پایین است ولیکن در کاشت مو به روش SUT تراکم فوق‌العاده بالای آن باعث تعجب می‌شود.

۵- اکثر مراجعه کنندگان این موضوع را ابراز می‌کنند که آیا کاشت مو به روش SUT همانند کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT جراحی، خونریزی و درد شدید دارد؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که یکی از افتخارات این روش کاشت مو بدون جراحی، درد و خونریزی بودن این روش منحصر به فرد است.

۶- دوران نقاهت بعد از انجام کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT از اصلی ترن مشکلات بشمار می‌آید که باعث می‌شود بیمار حتی در محل کار و حضور در جوامع مختلف دچار مشکل شود در حالیکه در کاشت مو به روش SUT عاملی به نام دوران نقاهت به هیچ عنوان نداریم یعنی فرد بعد از کاشت مو به روش SUT فردای آن روز میتواند به زندگی عادی خود ادامه دهد.

۷- به روز بودن و پیشرفت تکنولوژی همیشه دقت در ظرافت کار را ثابت کرده است در کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش FUT برداشت تمامی بافت‌های زیر فلپ حتی غالبا غیر لازم برای برداشت مو و کاشت مو می‌باشد را نیز برداشت می‌کنند که بعد از مدتی شاهد بجا ماندن خط اسکار در پشت سر بیمار هستیم.

۸- از دیگر مزایای منحصر به فرد در کاشت مو به روش SUT خط رویش بسیار طبیعی است که برخلاف کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش FUT که جلوی مو‌ها به شکل عروسکی و یک دست است در کاشت مو به روش SUT این مو‌ها و خط نا منظم است که باعث می‌شود طبیعی دیده شود.


مطالب پربازدید

نظرات