پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » مردها چه مدل زنهایی را دوست دارند

مردها چه مدل زنهایی را دوست دارند

خواندنی ها | 1401-11-02 | ۴۰ بازدید | نظرات

خیلی از زنها دوست دارند در نظر مرد مورد علاقه خود جذابیت داشته باشند.اما سوال مهم برای زنها این است که برای رسیدن به این خواسته باید چه کارهایی انجام داد؟در واقع چه تکنیکها و روشهایی را باید رعایت کرد تا به یک زن جذاب و دوست داشتنی برای مرد تبدیل شد.

قبل از پاسخ به این پرسش باید دقت کنید که خصوصیات و علائق مردها متفاوت است و ممکن است از یک نفر به نفر دیگر تغییر کند اما روانشناسان در تحقیقات خود یک سری ویژگیهای مشترک پیدا کرده اند.این ویژگیها و خصویتهای خاص زنان مورد علاقه عموم مردان بوده و رعایت آنها توسط خانم ها باعث میشود جذابیت مضاعفی برای مرد زندگیشان پیدا کنند:

۱-زنهایی که موهای بلند دارند.

بله اولین و مهم ترین مورد در این لیست داشتن موهای بلند یا متوسط میباشد.مردها زنهایی با موهای بلند را بیشتر دوست دارند!! طبق آخرین تحقیقات روانشناسان حتی اگر زنی ظاهر خیلی خاص و زیبایی هم نداشته باشد اما موهای بلندی داشته باشد برای مرد جذابیت زیادی خواهد داشت.

۲-زنهایی که شنونده خوبی هستند

بله زنهایی که با آرامش و با دقت به حرفهای مرد خود گوش میدهند جذابیت زیادی برای همسر خود دارند.زنهایی که صبور و باحوصله هستند و مرد خود را به درددل کردن تشویق میکنند.

عکس, مردها چه مدل زنهایی را دوست دارند

 

۳-زنهایی که کارهای غافلگیرکننده انجام میدهند

نباید اجازه دهید برای همسر خود یکنواخت شوید.او باید از بعضی کارهای شما غافلگیر شود.سورپرایز کردن همسر خود را فراموش نکنید.

۴-زنهایی که آراسته و خوشبو هستند

به نظافت و زیبایی خود اهیمت بدهید.مردها تا حد زیادی برای لذت بردن از یک زن به چشمهای خود متکی هستند پس سعی کنید ظاهری آراسته و تمیز داشته باشید.و البته در رسیگی به ظاهر دچار افراط هم نشوید.مردها چهره های ساده و طبیعی را بیشتر دوست دارند.

۵-زنهایی که صداقت دارند

مردها عاشق زنان مهربان، شاد، صبور، راستگو، باصفا، قدرشناس و صادق هستند .زنی که مدام دروغ بگوید یا اهل چشم و همچشمی باشد به سرعت جذابیت خود را از دست خواهد داد.

۶-زنهایی که شخصیت مثبت دارند

برخلاف تصورها تحقیقات نشان می‌دهد که مردان تا حد زیادی تحت تاثر جذابیت رفتاری زنها هستند و این مسئله می‌تواند روی برداشت آن‌ها از جذابیت فیزیکی‌زنها نیز اثر بگذارد. معنای این جمله این است که اگر مردان جذب شخصیت یک زن شوند به احتمال بیشتری او را زیبا می‌بینند و از ویژگی‌های ظاهری او نیز استقبال می‌کنند. در نتیجه داشتن شخصیتی مثبت و سازنده می‌تونه بیشتر از جذابیت ظاهری به زنها کمک کنه.

۷-زنهایی که خوب بلدند مرد خود را چگونه اغوا کنند

زنانی که می توانند مردان را اغوا کنند و عطش رابطه را در آنان برانگیزند جذاب اند. البته این به معنیفقط رابطه جنسی موفق  نیست. شهوت انگیزی یعنی احساسات مرد را تحریک کردن و شوق رابطه ایجاد کردن است که با هر چیز ساده حتی آشپزی هم می تواند باشد.
اما این یک واقعیت انکارناپذیر است که رابطه جنسی برای مردان مهمترین بخش زندگی است. بنابراین زنانی که نسبت به غریزه جنسی جبهه گیری منفی ندارند و با این غریزه همراهی می کنند برای مردان جذابترند.

۸-زنهایی که مستقل و قدرتمند هستند

هر چند زنان در برخی نیازها از مردان کمک می خواهند و به او وابسته هستند. اما جالب است بدانید که مردان زنانی را که بیش از اندازه به آن ها نیاز دارند و به تنهایی از پس خود بر نمی آیند، دوست ندارند.استقلال مالی زنها باعث افزایش جذابیت اونا برای مردها میشه.

حالا که فهمیدین مردها چه مدل زنهایی را دوست دارند خوبه که بدونیم چه کارهایی رو هم نباید زنها انجام بدن.در واقع مردها از چه خصوصیاتی توی زنها خوششون نمیاد.اولین مورد زیادی احساساتی شدن زنهاست.مردها از زنهایی که خیلی زیاد احساساتی میشن خوششون نمیاد.مردها از زنهایی که سرد و بی احساس هستن بیزارن.مردها دوست دارند به زنشون محبت کنند و زن این محبت رو پذیرا باشه.زنهایی که خودشون رو بی نیاز از محبت مردها نشون میدن مورد علاقه مردها نیستن.داشتن اعتماد به نفس پایین و خرید کردن زیاد مورد علاقه مردها نیست.چسبیدن دائم به مردتون و تجاوز به حریم خصوصیش هم از عواملی هستش که جذابیت زنها رو به شدت پایین میاره.

 

 


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

نظرات