پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » تکنولوژی » مراقب باشید شیشه پشت نکسوس هواوی به راحتی میشکند

مراقب باشید شیشه پشت نکسوس هواوی به راحتی میشکند

تکنولوژی | ۱۸ آبان۱۳۹۴ | 864 بازدید | نظرات

image مراقب باشید شیشه پشت نکسوس هواوی به راحتی میشکند

چندی پیش اخباری منتشر شد که حکایت از عدم کیفیت کافی هواوی نکسوس ۶Pداشتند و بر اساس ویدیویی که توسط یکی از کاربران در یوتیوب منتشر شده بود، این گوشی به سادگی خم می‌شد. بعد از این ماجرا انتقادات مختلفی به ویدیو مذکور شد و این موضوع تا جایی رسید که یک بار دیگر تست خم شدن بر روی نسخه دیگر از همان گوشی که از جعبه خارج شده بود، صورت گرفت.

اما اکنون اخبار جدیدی در خصوص ضعف بدنه نکسوس ۶P توسط Reddit منتشر شده است که بر اساس آن گفته می‌شود شیشه پشتی دستگاه که در واقع محافظی برای دوربین است، بسیار سریع و البته بی هیچ دلیلی می‌شکند. کاربری که این موضوع را گزارش داده، مدعی شده است که شیشه مذکور بدون هیچ ضربه و فشار خرد شده است. کاربر دیگری نیز اعلام کرده که گوشی بر روی میز بوده و مدتی بعد بودن هیچ ضربه‌ای، شیشه‌اش خرد شده است. البته باید بدین نکته نیز توجه داشت که این‌ها تنها گزارش‌های اولیه هستند و ممکن است که وجود چنین مشکلی صحت نداشته باشد. البته چون اطراف این شیشه را فلز (بدنه دستگاه) فرا گرفته است، احتمال اینکه همین موضوع نیز دلیل خرد شدن شیشه باشد، وجود دارد.

فعلا معلوم نیست که چه تعداد از دستگاه‌ها دارای این مشکل هستند و یا دلیل چنین اتفاقی چیست، اما همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید شکستن این شیشه بسیار مشکل آفرین به نظر می‌رسد (عدم امکان استفاده از دوربین و…).


مطالب پربازدید

نظرات