پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » لاغری سریع با خوردن این میوه ها

لاغری سریع با خوردن این میوه ها

خواندنی ها | 1397-04-06 | ۱۶۴۱ بازدید | نظرات

کدام میوه‌ها هستند که مصرف آن‌ها می‌تواند به لاغر شدن افراد کمک کند؟

بلوبری یکی از میوه‌های چربی سوز و لاغر کننده است که علاوه بر مبارزه با چربی‌های بدن منجر به کاهش احتمال ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی نیز می‌شود.

علت این امر نیز بالا بودن سطح آنتی اکسیدان در این میوه است که باعث دفع سموم بدن شده و از چاقی و مشکلات سلامتی پیشگیری می‌کند.

نارگیل هم برای لاغری مناسب است.اسید چربی به نام‌تری گلیسیرید در نارگیل موجود است که منجر به افزایش ۳۰ درصدی متابولیسم بدن می‌شود که می‌توان به جای تنقلات این میوه را استفاده کرد.

می‌توان از روغن، شیر، پودر و آب نارگیل نیز برای لاغر شدن استفاده کرد.

مصرف سیب و هلو به عنوان میان وعده باعث سیری شما خواهد شد؛ سیب و هلو سرشار از پکتین هستند که مانع جذب چربی توسط سلول ها می شود و در عوض موجب جذب آب می‌گردند.

موز حاوی میزان زیادی فیبر است که مصرف آن باعث چربی سوزی در بدن شده و اشتها را کم می‌کند. مصرف موز از جذب کربوهیدرات های بدن ممانعت می‌کند و این ناشی از وجود فیبرهای غیرقابل هضم موجود در موز است. این عامل باعث می‌شود بدن از ذخیره چربی‌ها به جای کربوهیدراتها برای تولید انرژی استفاده کند.

عکس, لاغری سریع با خوردن این میوه ها

پتاسیم موجود در موز برای ایجاد ماهیچه مفید است و نیز باعث چربی سوزی می‌گردد. موز را می‌توان به تنهایی یا به صورت ترکیبی با شیر مصرف کنید.


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

نظرات