پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » قانونهای طلایی برای جذب کردن یک فرد خاص

قانونهای طلایی برای جذب کردن یک فرد خاص

خواندنی ها | 1397-03-19 | ۱۱۳۵ بازدید | نظرات

این مطلب برای هر کسی که در مورد استفاده از قانون جاذبه برای عشق و حتی کسی که درمورد شخص خاص سوالی دارد، اما از ته دل می ترسد ، سودمند است  به خواندن ادامه دهید، تا راه رسیدن به عشق مورد علاقه تان و جذب او را بیابید.

جذب شخص مورد نظر با استفاده از قانون جذب
۶ راه عالی برای جذب یک فرد خاص
۱. به خودتان اطمینان داشته باشید :
بادرک این موضوع که شما بهترین هستید ، اهمیتی ندارد که دیگران در مورد شما چگونه فکر می کنند ، شما مجبور نیستید شخص دیگری را مجبور کنید،تا از شما خوشش بیاید و یا شما را دوست داشته باشد زیرا شما از قبل این حس را نسبت به خود داشته و دارید . اعتماد به نفس شما برای دیگران غیر قابل مقاومت است و آنها را به سمت شما جذب می کند.
تفکراتی مانند ؛ “یافتن یک شخص خاص سخت است”، “چرا آنها نمی بینند که من چقدر خوب هستم” و “هیچ کس مرا دوست نخواهد داشت”. شما از ویژگی های زیادی برخوردارید، این موضوع به شما لیاقت دوست داشته شدن را می دهد . دیگران متوجه شما می شوند و از شما قدردانی می کنند ؛ عشق، در اطراف شما وجود دارد آن را به آغوش بگیرید و برروی افکار مثبت ،تمرکز کنید و بااین تغییر ،در امواج درونی ، آماده ی حضور یک شخص عاشق در زندگی خود باشید .
عشق ورزیدن یکی از موثرترین روش ها برای جذب یک فرد خاص
۲. عشق بورزید بدون اینکه از صدمات ناشی از آن بترسید:
ترسناک ترین چیز در مورد عشق این است که خود را ، کاملا به عشق بسپارید ، هنگامی که خودتان را در اختیار عشق قرار میدهید ، احتمال دارد که صدمه ببینید .اگر از آسیب دیدن می ترسید ، ممکن است به صورت ناخودآگاه از نزدیک شدن کسی که به او تمایل دارید ، جلوگیری کنید این ریسک را بپذیرید و خودتان را وقف عشق کنید عشق خود را خواهید یافت .

 

شیوه هایی برای مجذوب کردن افراد خاص
۳. از حال خوبتان لذت ببرید :
مردم بیشتر به لبخند و خنده علاقه دارند ؛هنگامی که شما در اوضاع خوبی به سر میبرید ، دیگران متوجه می شوند و می خواهند با شما باشند. پس کارهایی را انجام دهید که باعث خوشحالی شما میشوند . مانند ، تماشای یک فیلم خنده دار یا رفتن به پارک مورد علاقه خود برای خوردن ناهار ؛از زندگی لذت ببرید هر چه سرگرم کننده تر و شادتر باشید، سریعتر می توانید شخصی خاص را ،جذب کنید.
نکات کلیدی برای جذب یک فرد خاص
۴. مثبت اندیش باشید :
برروی چیزهای خوب، در مورد فرد مورد نظرتان که میخواهید باقانون جذب به سمت خودتان جذب کنید، متمرکز شوید . به دنبال چیزی برای قدردانی کردن باشید .این کار می تواند دشوار باشد اگر احساسات منفی بین دو نفر شما وجود داشته باشد و تنها در ابتدا می توانید یک چیز را پیدا کنید، اما اگر به کار خود ادامه دهید، ساده تر می شود. اگر شما در حال حاضر در رابطه با شخص مورد نظرتان هستید، باید مراقب تغییرات رفتاری در شریکتان باشید تا کم کم بهبود در رابطه ی شما پدید آید .

درباره قانون جذب چه می دانید
۵. به تفاوت ها احترام بگذارید :
برای آنچه که دارید، خوشحال باشید ؛ خواسته های خود را فراموش کنید . هنگامی که شما در لحظه خوشحال می شوید، چیزهایی که می خواهید اتفاق میافتند ،از جمله یک زندگی عاشقانه .
چرا جذب یک فرد خاص می شویم
۶. همیشه راه رفتن را برای طرف مقابل خود باز بگذارید تا اگر در راه رسیدن به او موفق نبودید دچار شکست نشوید:
این یکی از سخت ترین قسمت های قانون جاذبه برای عشق در جذب یک فرد خاص است ؛ شما می دانید که می خواهید با او باشید، اما اکنون به شما گفته می شود رهایش کنید دیوانه بازیست ، نه ؟ اما این حالت، تنها برای زمانیست که شما احساس می کنید با نبود طرف مقابل مشکلی ندارید ، و دراین حالت مسیر را برای قانون جذب در عشق باز میگذارید . تازمانی که شما بااین مساله مشکلی ندارید ، یک قسمتی از درون شما همچنان بر ضرورت حضور این شخص در زندگی شما تاکید میکند . این بدان معناست که بر اساس قانون جذب ، تا زمانی که از دست دادن شخص مقابل برای شما سخت نباشد ، داشتن این رابطه ی دونفره برای شما خیلی سخت خواهد بود .

توصیه هایی برای جذب کردن یک فرد خاص

در نهایت:
به هر حال هرکاری که میخواهید انجام دهید ، برروی چیزهایی که باعث خوشحالی شما می شوند، تمرکز کنید .
سعی کنید زیاد نگران اینکه چه به شخص مورد نظر شما می گذرد ، نباشید .
نگران خودتان باشید .
ناز خودتان را بکشید .
از خودتان مراقبت کنید و بگذارید طرف مقابلتان ببیند که چه چیزی را از دست داده است .
قانون جاذبه ،آنچه را که واقعا میخواهید برای شما به ارمغان می آورد ..

چگونه یک فرد خاص را جذب کنم

عکس, قانونهای طلایی برای جذب کردن یک فرد خاص
برای رسیدن به یک فرد خاص، قانون جاذبه برای عشق با تمرکز بر روی شما کار می کند این مربوط به شخص دیگری نیست. این در مورد شماست .گاهی اوقات، این می تواند سخت ترین قسمت قانون جاذبه باشد، زیرا زمانی که فردی هست که دوستش داریم یا به آن جذب می شویم ، او همه ی آن چیزیست که می توانیم در موردش فکر کنیم.ما فکر می کنیم راه حل این است که از قانون جاذبه استفاده کنیم، تا فرد مورد نظر، عاشق ما شود و یا متوجه ی ما باشد اما قانون جاذبه، در مورد شماست – اندیشه های شما، احساسات شما و ارتعاشات شما ؛ پس چگونه روی خود تمرکز کنیم، تا قانون جاذبه بتواند فرد خاصی را به سمت ما جذب کند .

 


مطالب پربازدید

نظرات