پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » فوتبالیست معروفی که در رستوران فرحزاد با زنان بدکاره دستگیر شده چه کسی بوده؟

فوتبالیست معروفی که در رستوران فرحزاد با زنان بدکاره دستگیر شده چه کسی بوده؟

اخبار | 1395-05-03 | ۷۵۶ بازدید | نظرات

سه‌شنبه‌شب گذشته با هجوم نیروی انتظامی به یکی از رستوران‌های معروف فرحزاد، عده زیادی دستگیر شدند و حالا پای ۳ فوتبالیست مطرح گیر است. تا امروز کسی دستگیر نشده است اما با توجه به اعتراف کارگران این رستوران ۳ فوتبالیست تحت بازجویی قرار می‌گیرند. پاتوق بسیاری از افراد سرشناس جامعه از هنرپیشه تا ورزشکار، منطقه فرحزاد تهران است؛ منطقه‌ای خوش آب و هوا که این روزها رستوران‌ها و سفره‌خانه‌های فراوانی را در خود جای داده است. شاید به خودی خود حضور ستاره‌ها در چنین مکانی مشکل‌ساز نباشد اما وقتی عنوان شود یکی از این رستوران‌های معروف و گرانقیمت، پاتوق زنان بدکاره و حتی دوجنسه‌های مشکلدار بوده،

آن وقت قضیه متفاوت می‌شود. در این رستوران کار به شکل متفاوتی انجام می‌شده است. زنان بدکاره اما با قیمت‌های بسیار بالا در آنجا جمع می‌شدند و در اکثر اوقات، جوانان پولدار با ماشین‌های چند صد میلیونی و بعضا میلیاردی خود به پارکینگ این رستوران بسیار مجلل می‌رفتند و با این زنان بدکاره ارتباط می‌گرفتند. نیروی انتظامی از چند ماه قبل این رستوران را طبق گزارش‌های رسیده زیر نظر داشت و عاقبت سه‌شنبه‌شب گذشته با یورشی ناگهانی به این رستوران حمله می‌کنند. حدود ۵۰ نفر در وضعیتی بسیار زننده و غیرمتعارف دستگیر می‌شوند که بسیاری از آنها الکل یا مواد مخدر مصرف کرده بودند.

شاید تا به اینجای موضوع ربطی به ورزش نداشته باشد اما اعتراف یکی از کارکنان این رستوران باعث شد ۳ فوتبالیست مطرح، اسم‌شان به عنوان متهم مطرح شود. طبق اعتراف این فرد ۳ فوتبالیست که ۲ تن از آنها «پ – ص» و «م – م» بوده‌اند، مرتب به این رستوران می‌آمدند و با زنان بدکاره آنجا رابطه هم داشتند. از سوی بعضی از رسانه‌ها به صورت تایید نشده عنوان شده «م – م» احتمالا یکی از بازیکنان تیم‌های مطرح تهرانی است. البته این فقط یک گمانه‌زنی است و نمی‌شود قاطعانه آن را تایید یا تکذیب کرد. گویا فعلا هیچ دستگیری‌ای در این باره انجام نشده  اما بزودی قرار است این ۳ فوتبالیست به عنوان متهم به دادسرا احضار شوند. اگر آنها نتوانند به درستی از خود دفاع کنند و همچنان شواهد متعددی علیه آنها وجود داشته باشد، شاید آینده این ۳ بازیکن باخطر بزرگی مواجه شود. تا این لحظه هیچ خبری از احضار مخابره نشده است اما قطعا خبرهای تکمیلی از راه می‌رسد.

رستوران در اجاره یک فوتبالیست بوده است

از ماجرای مراسم و جشن‌های آنچنانی در رستوران معروف فرحزاد هر روز خبرهای جدیدتری به گوش می‌رسد. محمدحسین حمیسی رئیس حراست فدراسیون فوتبال در این باره می‌گوید: «ما تازه چند ساعت است که پرونده را در دست گرفته‌ایم و در حال پیگیری هستیم. تا الان که با شما صحبت می‌کنم هنوز برای ما مشخص و قطعی نشده است که آیا واقعا فوتبالیستی در آن میهمانی حضور داشته است یا خیر. ولی اگر این طور باشد مطمئنا با خاطیان از طریق قانون برخورد جدی انجام خواهیم داد. چون هنوز هیچ‌چیز قطعی نشده نمی‌توانیم در این باره اظهار نظر کنیم اما مطمئن باشید پیگیر آن هستیم. چیزهایی که در سایت‌ها یا روزنامه‌ها در این باره مطرح می‌شود باید به تایید مراجع قانونی هم برسد. من صبح وقتی با دوستان صحبت می‌کردم از هیچ چیز به صورت قطعی مطلع نبودند. دیده‌ام که نام‌هایی مثل «م – م» یا «پ – ص» در رسانه‌ها گفته می‌شود اما هنوز حتی این نام‌ها هم تایید یا تکذیب نشده است. ما هم نمی‌خواهیم با آبروی کسی بازی کنیم.»

رئیس حراست فدراسیون فوتبال درباره آخرین اطلاعاتی که از این پرونده به دست آمده می‌گوید: «ملکی که این میهمانی در آن برگزار شده پیش از این تحت اجاره یک فوتبالیست بوده است. فوتبالیستی که در حال حاضر بازی می‌کند و مدتی پیش قراردادش را با یک تیم فسخ کرد. اما نمی‌توانم اسمی از این ایشان ببرم.  مطمئنا ما تا انتها این موضوع را پیگیری می‌کنیم. البته این طور نیست که تا چند روز دیگر بخواهیم نتیجه نهایی را اعلام کنیم. باید در این باره بررسی‌های دقیقی صورت گیرد».


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

نظرات