پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی هاtitle_li=سلامت » فواید عجیب ریختن روغن در ناف

فواید عجیب ریختن روغن در ناف

خواندنی ها,سلامت | 1398-10-03 | ۱۰۴۴۳ بازدید | نظرات

عکس, فواید عجیب ریختن روغن در ناف
به دلیل تغذیه و عادت های غلط خیلی از ما دچار مشکلاتی چون چاقی جوش آکنه جوشهای سر سیاه اگزما سوختگی و پیری زودرس هستیم. ماسک های گیاهی فقط به بهبود این مشکلات کمک میکند و نمیتواند این مشکلات را ریشه ای درمان کند. در ادامه مطلب چند روغن با خواص فوق العاده را بیان میکنم که در درمان این مشکلات موثر است:
در طب سنتی توصیه می کنند برای مشکلات پوستی داخل و اطراف ناف روغن مالیده شود هر شب قبل از خواب به مدت بیست دقیقه داخل و دور ناف روغن بریزید و در جهت عقربه های ساعت ماساژ دهید.
حال چه روغن هایی برای چه مشکلاتی مناسب است:
۱- روغن چریش
اگر اگزما جوش های چرکی دارید از این روغن استفاده کنید. هر شب قبل خواب داخل ناف ریخته و بیست دقیقه در جهت عقربه های ساعت ماساژ دهید.
۲- روغن خردل
اگر از خشکی پوست و لک رنج می برید از این روغن استفاده کنید. این روغن حاوی ویتامین e و ب کمپلکس و امگا۳ است.
۳- روغن بادام
برای رفع حلقه های تیره زیر چشم تیرگی لب ها و ترک های روی پا و شکم از روغن بادام استفاده کنید . همچنین برای پوست و مو عالی است.
۴- روغن حیوانی
اگر می خواهید پوستتان مثل بچه نرم شود و جوانتر به نظر برسید از این روغن استفاده کنید. برای نرمی پوست و چین و چروک فوق العاده است.
۵- روغن لیمو
برای خلاص شدن از شر لک های پوستی روزی دو بار این روغن را داخل ناف بریزید. این روغن باعث رفع لک های پوستی می شود و پوست را سفید و درخشان تر می کند.


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

نظرات

  1. فاطمه السادات کرمانی گفت:

    عالی بود ایا روغن حیوانی راهم درناف بریزیم میشود برای اینکه مثل پوست بچه نرم بشود