پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » فردا اولین جلسه دادگاه قاتل ستایش

فردا اولین جلسه دادگاه قاتل ستایش

اخبار | 1395-02-11 | ۷۶۴ بازدید | نظرات

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت: قاتل پرونده ستایش فردا (یکشنبه) از کانون اصلاح و تربیت به دادسرا منتقل می‌شود.
ابوالقاسم مرادطلب گفت: قرار بود امروز (شنبه) متهم از کانون اصلاح و تربیت برای اخذ آخرین دفاع به دادسرا منتقل شود، ولی بنا به دلایلی حضور متهم پرونده در دادسرا به فردا موکول شد.
براساس این گزارش، مرادطلب پیش از این به ایسنا گفته بود: نظریه پزشکی قانونی در پرونده ستایش، دال بر این بوده که دلیلی بر عدم برخورداری سلامت روانی قاتل پرونده مشاهده نشده است.
وی از پاسخ به این سئوال که آیا در نظریه پزشکی قانونی آزار و اذیت ستایش از سوی قاتل تایید شده است، خودداری کرد و گفت: راجع به این موضوع در کیفرخواست اظهارنظر می‌شود و موضوع محرمانه است.
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه روز چهارشنبه -۸ اردیبهشت ماه- در حاشیه مراسم تحلیف کارآموزان قضایی درباره این موضوع که نظریه پزشکی قانونی در مورد پرونده «ستایش» صادر شده است؟ گفت: نظریه پزشکی قانونی در این زمینه صادر شده و به مرجع قضایی ارسال شده است. اگر اعتراضی وجود نداشته باشد نهایتا کیفرخواست صادر و به دادگاه می‌رود.
بر اساس این گزارش، ۲۱ فروردین ماه پسری ۱۷ ساله در ورامین، دختر شش ساله افغانی را به قتل رساند.


مطالب پربازدید

امروز جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲

نظرات