پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » فال روزانه » فال روز چهارشنبه ۱۴ آذر

فال روز چهارشنبه ۱۴ آذر

فال روزانه | 1397-09-14 | ۵۹۷ بازدید | نظرات

– فال روزانه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین فروردین ماه
امروز شما منطقی و عمل گرا، باهوش و با استعداد و بسیار اجتماعی هستید و خیلی راحت با بقیه ارتباط برقرار می کنید اما با وجود تمام این ویژگی های مثبت بدی هایی هم دارید، از جمله این که عجول هستید و زود از کوره در می روید، سعی کنید که این ویژگی را از خودتان دور کنید.

امروز از لحاظ سلامتی برای شما مشکل خاصی وجود نخواهد داشت، اما ممکن است نگرانی هایی از بابت وضعیت سلامت برخی از اعضای خانواده داشته باشید. در کل جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا در نهایت این مشکلات حل خواهند شد. امروز از لحاظ اقتصادی برای شما خوب خواهد بود، به ویژه اگر صاحب یک کسب و کار مستقل باشید تجارتتان رشد خواهد کرد و سود زیادی به دست خواهید آورد. در نتیجه ی این موفقیت ها اعتماد به نفستان نیز افزایش خواهد یافت. اگر درگیری های حقوقی داشته اید امروز و این هفته زمان بسیار خوبی برای حل آنها و رسیدن به نتیجه ی مورد نظرتان خواهد بود.

شاید امروز متأهل ها فراز و نشیب هایی را در روابط خود تجربه کنند، اما مجردها یک روز همراه با خوش شانسی را پیش رو خواهند داشت.

عکس, فال روز چهارشنبه ۱۴ آذر

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین اردیبهشت ماه
امروز اتفاقات مهمی در زندگی تان رخ می دهد به طوری که مسیرتان را از این رو به آن رو خواهد کرد. این تغییرات چون ستاره ای زندگی شما را روشن و از این رو به آن رو خواهد کرد. آن را به فال نیک بگیرید و تا انتهای سال از تاثیرات آن در جوانب مختلف زندگی تان استفاده کنید و لذت ببرید. شما در زندگی تلاش های زیادی کرده اید اما هنوز به آنچه لایق اش هستید نرسیدید. نگران نباشید و به تلاش تان ادامه دهید زیرا به زودی نتیجه آن را خواهید دید.

ماههای آخر سال بهترین روزهایتان را تجربه خواهید کرد. امروز شما روابط اجتماعی خوبی دارید اما از آن استفاده نمی کنید. اگر ارتباط تان را با دیگران گسترش دهید می بینید که چه فرصت هایی، هم در زمینه کاری و هم عاطفی، پیش رویتان قرار خواهد گرفت.

امروز منتظر یک خبر غیر منتظره باشید. همانقدر که به احساس در مورد تصمیم گیری هایتان اهمیت می دهید، منطق را هم نادیده نگیرید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین خرداد ماه
امروز شما مسئولیت پذیر، منظم، و خلاق هستید که باعث می شود همه کارهایتان را بر اساس برنامه پیش ببرید و اهدافتان را عملی کنید. باورهای مذهبی و فلسفی شما برایتان از اهمیت بسیار زیادی برخودار هستند. شما باید سعی کنید از حسادت، لجبازی و خودخواهی هایی که گاهی به سراغتان می آیند رهایی پیدا کنید تا شخصیتتان از این که هست بهتر شود.

امروز شما از سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده اید سود قابل توجهی به دست خواهید آورد. اگر کسب و کار مستقل و شغل آزاد دارید یک سفر کاری به خارج از کشور به گسترش کسب و کار شما منجر خواهد شد.

امروز کمی بیشتر به سلامتیتان اهمیت دهید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین تیر ماه
امروز یکی از حساس ترین زمانهاب زندگی تان است. حال زمان آن است که با احتیاط بیشتری قدم بردارید. باید از قبل برای لحظه لحظه قدم هایی که می خواهید بردارید برنامه ریزی کنید.

امروز ممکن است آتش عشق در شما شعله ور شود و روزهای خوشی را در کنار شریک زندگی تان تجربه خواهید کرد. اما حواس تان باشد زیرا با یک اشتباه در آتش عشق خواهید سوخت، کافیست تا کمی درایت به خرج دهید. اگر تا به حال تعادل را در زندگی تان رعایت نمی کردید، حال آن را در اولویت زندگی تان قرار دهید و نتایج مثبت اش را ببینید.

امروز باید مراقب بیماری های گوارشی باشید، پس از پرخوری بپرهیزید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین مرداد ماه
شما شخصی باهوش، مستقل و مهربان هستید و مهارت بالایی در صحبت کردن دارید و با استفاده از این ویژگی خود می توانید اطرافیانتان را به راحتی تحت تأثیر قرار دهید. حمایت از دیگران و مهربانی شما باعث می شود از محبوبیت بالایی برخوردار باشید و به راحتی رهبری هر جمعی را در دست بگیرید. از لحاظ سلامتی امروز برای شما بد نخواهد بود، اما اگر به سلامت روانی خود توجه کافی نداشته باشید احتمال اینکه دچار افسردگی شوید خیلی زیاد خواهد بود.

امروز از تمرکز روی مشکلات و گرفتاری ها خودداری کرده و سر خودتان را با کارهایی که دوست دارید گرم نگه دارید و بیشتر استراحت کنید.

امروز از لحاظ مالی برای شما خیلی خوب خواهد بود و به احتمال زیاد درآمد بسیار خوبی خواهید داشت. شاید بخواهید وقت آزادتان را صرف یک کار نیمه وقت و یا راه انداختن کسب و کار خودتان کنید، خیالتان راحت باشد که از این کار سود زیادی به دست خواهید آورد.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین شهریور ماه
امروز یک روز عالی و فوق العاده برای جمع کردن عزیزانتان دور هم و در میان گذاشتن اهدافتان است.

این دور همی می تواند در کنار دوستان مدرسه، محل کار، دوستان قدیمی و یا حتی اقوامتان باشد که برای تمدد اعصاب شما بی نظیر است.

دوری و بی خبری از شخصی باعث ناراحتی شما شده است، اما به زودی با خبری خوش از این نگرانی فارق می شوید.

به زودی خبرهای خوب و خوشی به شما خواهد رسید. که خستگی این چند وقته کاری و زندگی از تنتان

بیرون خواهد شد.

امروز داشتن یک رژیم غذایی سالم و ورزش را نیز در برنامه روزمره تان اعمال کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین مهر ماه
شما امروز هم طبق معمول، اجتماعی و خوش برخورد هستید و به دیگران انگیزه می دهید تا کارهایشان را به بهترین نحو ممکن و با عزم و اراده انجام دهند، خیلی راحت با دیگران ارتباط برقرار می کنید و دوست می شوید و همه ی دوستانتان شما را به عنوان دوستی خوب و وفادار می شناسند.

امروز حفظ سلامت روانیتان تضمین کننده سلامت جسمانی شما خواهد بود و انجام ورزش هایی مانند یوگا که به بهبود سلامت روانی شما کمک می کنند روی گردش خون، سیستم گوارشی و همچنین سیستم تنفسی شما اثرات مثبت زیادی خواهند گذاشت.

امروز ممکن است هزینه های غیر مترقبه شما را وادار به گرفتن یک وام و یا قرض کردن از دیگران کنند. حواستان باشد که شما باید این پول را پس بدهید و باید توانایی باز پس دادن آن را هم داشته باشید. تا جای ممکن از هزینه های اضافی بزنید و برای گردش و تفریح هم گزینه هایی را انتخاب کنید که کمترین خرج ممکن را دارند، که به شدت به ریلکس کردن و استراحت و دور بودن از هیاهوی زندگی نیاز دارید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین آبان ماه
امروز با اعتماد به نفس بالا، قدرت تخیل زیاد، آماده برای کمک کردن به دیگران هستید. شما به طور ذاتی شخصی متعادل و در نتیجه قابل اعتماد هستید. وقتی وظیفه ای به عهده شما گذاشته می شود تمام قدرت و توانایی خود را به کار گرفته و بی آنکه به دیگران وابسته باشید خودتان کارتان را با اراده و به بهترین شکل ممکن انجام می دهید.

امروز بالاخره فرصت این را خواهید داشت که به رویای خود رسیده و برای تناسب اندامی که انتظار دارید برنامه ریزی جدی می کنید. البته این کار به راحتی برای شما میسر نخواهد شد و مجبور خواهید بود وقت و انرژی زیادی را صرف این کار کرده و دور خیلی از خوراکی های مورد علاقه تان را خط بکشید.

وضعیت مالی شما رو به بهبود خواهد رفت و از جاهایی که انتظارش را ندارید پول هایی به دستتان خواهد رسید. برای اینکه از سرمایه گذاری هایتان بیشترین سود ممکن را ببرید باید این کار را با برنامه ریزی دقیق و به موقع انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین آذر ماه
امروز هم با اراده هستید و هر کاری که به عهده تان گذاشته شود را به بهترین شکل ممکن به انجام می رسانید. شما همیشه برای کمک به آنهایی که به شما نیاز دارند، آماده اید. احساسات و معنویات برای شما از مادیات خیلی مهمتر هستند.

شما خیلی زود عصبی می شوید و با کوچک ترین چیزها هم اعصابتان به هم می ریزد، اگر سعی در حل این مشکل خود نداشته باشید امروز آشفتگی اعصابتان علاوه بر آثار روانی روی جسمتان نیز تأثیر خواهد گذاشت. در روزی که پیش رو دارید برای مسافرت هایی که در زندگیتان نقشی تأثیر گذار خواهند داشت، برنامه ریزی کنید. در این سفرها شما شانس، ثروت و فرصت هایی برای زندگی بهتر را به دست خواهید آورد و همچنین با دیدن فرهنگ های جدید سبک زندگی خود را نیز تغییر خواهید داد.

اگر قصد دارید پس اندازتان را در زمینه ی خاصی سرمایه گذاری کنید بهتر است این کار را با دقت و احتیاط کافی انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین دی ماه
امروز چیزی که بیش از همه خودنمایی می کند، رابطه ای رمانتیک است. اگر مجرد هستید، نیمه گمشده زندگی تان را پیدا خواهید کرد و اگر هم متاهل اید، روزی عاشقانه را پیش رو خواهید داشت.

شما از نظر کاری نیز تغییر بزرگی را در زندگی تان خواهید داشت، به شرط آن که امروز با سیاست و برنامه بیشتری پیش روید.

امروز هر اتفاقی که غیرممکن می پنداشتید، برایتان ممکن می شود. چیزی که باید روی آن کاری کنید، بالا بردن انگیزه تان است.

امروز فرصتی دور از انتظار برایتان فراهم می شود که بهتر است از آن نهایت استفاده را بکنید.

در کنار کار، دوستان تان را از یاد نبرید، آنها می توانند زندگی را به کام شما شیرین تر کنند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین بهمن ماه
شما عاشق سادگی و اصالت هستید. می توانید تأثیر بسیاری روی اطرافیانتان داشته باشید و تنها حضورتان برای اینکه دیگران را خوشحال کرده و به آنها انرژی و انگیزه بدهد، کافی است. شما با شخصیت جذابی که دارید و مهربانی ذاتیتان مورد علاقه ی همه هستید و می توانید از این محبوبیت خود استفاده کنید.

امروز از لحاظ سلامتی برای شما در مجموع بد نخواهد بود. وضعیت عمومی بدنتان خوب است و اگر بتوانید افکار منفی را از خود دور کنید بهتر هم خواهد شد. ورزش و پیاده روی را از برنامه روزانه تان حذف نکنید تا همیشه سالم بمانید.

امروز پول بسیار زیادی به دست خواهید آورد و وضعیت مالیتان به میزان قابل توجهی بهبود پیدا خواهد کرد. با این حال، میزان ولخرجی هایتان هم به همان نسبت افزایش خواهد یافت و مبالغ زیادی را صرف خرید چیزهایی که در واقع نیازی به آنها ندارید خواهید کرد.

امروز سعی کنید به خانواده و همسرتان بیشتر اهمیت دهید و احساساتتان را بروز دهید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۴ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین اسفند ماه
به شما پیشنهاد می شود که امروز قبل از امضای هر گونه قرادادی کاملا حواصتان را جمع

کنید و با اطلاعات و شناخت پیش بروید.

اگر قصد آغاز شراکتی را دارید پیش از هر اقدامی تمام مزایا و معایب آن را سنجیده و بعد از آن وارد مراحل حقوقی این کار شوید. امروز اگر بتوانید خودتان را از استرس دور نگه دارید از لحاظ سلامتی با هیچ مشکل خاصی مواجه نخواهید شد.

امروز حتی دوره های کوتاه همراه با فشار و استرس می توانند اثرات جبران ناپذیری روی سلامتی شما داشته باشند. وضعیت اقتصادی شما رو به بهبود خواهد بود و از معاملات خارجی یا قراردادهایی که با دولت دارید و خیلی هم غیر منتظره سر راهتان قرار می گیرند، سود زیادی به جیب خواهید زد. اگر قصد سرمایه گذاری را دارید بهتر است پیش از هر کاری خوب فکر کنید و به اندازه کافی احتیاط به خرج دهید.

امروز تغییراتی جدی در زندگی حرفه ای شما ایجاد خواهد شد که برایتان بسیار سودمند هستند. بعضی ها ممکن است شغلشان را تغییر دهند. شراکت تجاری سودآور خواهد بود. زندگی شخصی شما بسیار لذت بخش خواهد بود و در کنار عشقتان بعضی از زیباترین لحظات زندگیتان را تجربه خواهید کرد.


مطالب پربازدید

نظرات