پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » فال روزانه » فال روز دوشنبه ۱۷ دی ماه

فال روز دوشنبه ۱۷ دی ماه

فال روزانه | 1397-10-17 | ۱۲۵۱۱ بازدید | نظرات

– فال روزانه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷ برای متولدین فروردین ماه
هوش شما چطور است؟

چند تا جوک را با یک دوست صمیمی به اشتراک بگذارید. امروز یک روز خوب برای سخت کار کردن است. موسیقی و یا علایق فنی خود را به اشتراک بگذارید. بعضی از چیزهایی که جمع آوری کرده اید را دور بریزید. احساس سبکی خواهید کرد. آنچه را که فکر می کنید، بگویید. در این لحظه تصمیمات مهم زیادی نگیرید، چون نمی توانید عقل عملی لازم را داشته باشید. اما به اندازه خودتان عقب نشینی کرده اید، چون این فرصت را خواهید داشت که روابط بسیار دلپذیر و سودآور داشته باشید. در حوزه حرفه ای، به دفاع از دیدگاه خود ادامه دهید، با آرامش و تواضع، و در غلبه بر همه مقاومت ها موفق خواهید شد. بدانید که رژیم غذایی که عمدتاً از غذاهای تند استفاده می کند،برایتان مناسب نیست.

عکس, فال روز دوشنبه ۱۷ دی ماه

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷ برای متولدین اردیبهشت ماه
امروز زمان خوبی برای کار کردن با افراد دیگر است. قدرت ذهنی شما تیز است، و برای تحقیق و حل مشکل عالی است. به مسائل اعتیاد و یا بیماری های روانی با هم رحم و هم انتظارات واقع گرایانه نزدیک شوید. دوستان نزدیک ممکن است به حمایت شما نیاز داشته باشند. به قلب خود اعتماد کنید تا راه را بیابید. شما از حمایت بی قید و شرط ستارگان سود خواهید برد. شک، تردیدها، یا ضربه های بد بخت و اقبال، روحیه خوبی خواهی داشت و رویدادها دوباره به شما لبخند خواهند زد. شما روابط هماهنگ با افرادی خاص را که دوست دارید و سعی در درک آن ها و مراقبت از رفاه آن ها خواهید داشت. عشق شیرین ترین شادی ها را برایتان فراهم می کند. امروز شما خیلی رمانتیک می شوید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷ برای متولدین خرداد ماه
انرژی امروز مثبت است. این یک فرصت را به ارمغان می آورد تا با استفاده از ابتکار و ایده های اصلی، کار زیادی انجام دهید. ذهن خود را از عدم اطمینان پاک کنید و به رهبری خود اعتماد داشته باشید. شادمان باشید! توانایی شما برای شناسایی افراد می تواند به دیگران کمک کند تا ارزش هم کاری و کار تیمی را درک کنند. یک احساس گذرا اما شدید ناامیدی ممکن است باعث شود که شما یک روز پر از افسردگی را سپری کنید. از تصمیمات عجولانه، پروژه های بد فکرانه آگاه باشید! روابط جدید شما را از محیط عادی خود خارج خواهد کرد و فرصت کشف افق های ناشناخته ای را خواهید داشت.

اسفناج بیشتری بخورید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷ برای متولدین تیر ماه
این احتمالاً یک روز بسیار شلوغ برای شما خواهد بود. تاحد امکان سازمان دهی شده باشید و از ایجاد تعهدات زیاد، حتی برای یک دلیل خوب اجتناب کنید. در هر پروژه گروهی، گردهمایی اجتماعی، یا رویداد گروهی شما خواهید درخشید. با دوستانتان بیرون بروید و از زیبایی طبیعت لذت ببرید. اشتباه می کنید که اعتماد خود را به افراد خاصی که در این زمان سعی دارند با شما مهربان باشند، بدهید. یک موفقیت حرفه ای خوب به نظر می رسد که بسیار فرضی است؛ بهتر است یک رقم پایین را حفظ کنید. در غیر اینصورت خسته خواهید شد؛ رژیم غذایی خود را کنترل کنید. در غیر این صورت فقط اشتباهات را مرتکب می شود.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷ برای متولدین مرداد ماه
یک نگرش شاد می تواند قدرت و نفوذ شگفت آوری را به ارمغان بیاورد. امروز ممکن است فرصتی برای رسیدن به حقیقت عمیق در رابطه شما باشد. اگر سردرگمی و یا سو تفاهم وجود داشته باشد، کند پیش می رود. دقت کنید که به طور واضح درک شده باشید. با احتیاط هر پیشنهادی برای انجام کارهای خطرناک را در نظر بگیرید. از گرفتاری های احساساتی که ممکن است به زندگی تان وارد شوند آگاه باشید! کسب وکار شما شانس موفقیت را دارد. شانس مادی خوبی را احساس خواهید کرد. مراقب حسادت باشید؛ این احساس باعث می شود شما خود را به طور مداوم با دیگران مقایسه کنید و همیشه به ضرر خودتان باشد، نه تنها دردناک است، بلکه خطرناک هم است.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷ برای متولدین شهریور ماه
انرژی کیهانی در زندگی شما وجود دارد. شما می توانید با اعتماد به نفس بیشتر، از درخشندگی و خوش شانسی کامل بهره مند شوید. اعتماد کنید و احساسات خود را دنبال کنید. احساس شادی خوبی خواهید داشت. امروز یک روز بسیار مثبت و خلاقانه است. باعث می شود که خودتان و دنیای شما زیباتر شود. یک روز سخت که نیاز به سازگاری با شما دارد، باید دقیقاً خلاف عادات خود عمل کنید. احساسات عاشقانه خود را برای مدتی کنار بگذارید:مشاغل ذهنی برای شما سودمندتر خواهند بود. زمان بیشتری را به خانواده تان اختصاص دهید؛ هم چنین مراقب باشید. در این کار باید جبران اشتباهات خود را بکنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷ برای متولدین مهر ماه
کلید شادی، در تلاش برای کنترل و یا داوری نیست، بلکه با انجام بهترین کاری که می توانید انجام دهید و رها کردن بقیه است. در مورد آنچه که دیگران باید انجام دهند و یا نباید انجام دهند حرف بزنید.

فردی را به حالت تدافعی درنیاورید تا کلماتش بی پروا شوند. عقل می گوید که مواظب خودت باش. شما روابط جدیدی را در طی سفرتان ایجاد خواهید کرد. در مورد مسائل مالی بسیار محتاط باشید، چون این دوره برای شما در این رابطه بسیار مساعد خواهد بود. باید وقت خود را بیشتر به همسرتان اختصاص دهید. از بحران های سلامتی خود آگاه باشید:اگر خوب درمان نشود، ممکن است روز به روز بدتر شوند. احتمال وقوع تب یا دل درد دارید. به طور منظم چای اسطوخودوس را همراه با هویج و برنج مصرف کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷ برای متولدین آبان ماه
زمان مهربانی و تقسیم کردن است. اگر احساس کرده اید که مورد سوتفاهم قرار گرفته اید و احساس تنهایی می کنید، لازم است که به خود کمک کنید. نهایت تلاش خود را بکنید که قلبتان را باز کنید. اوضاع آنطور که به نظر می رسد بد نیستند. زندگی راهی برای کار کردن دارد. شما به درون گرایی تمایل خواهید داشت و این باعث می شود که از گرفتن تصمیمات خوب جلوگیری کنید.

به خوبی تصمیم می گیرید که در صورت ادامه درگیری ها با والدین خود و یا اعضای مشخص خانواده تان تلاش کنید. اگر زمان لازم را برای فکر کردن داشته باشید، همه چیز قابل پیش بینی می شود.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷ برای متولدین آذر ماه
ایده ها برایتان در حال پرواز هستند! مهارت های ارتباطی خوبتان مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. ممکن است بخواهید در خانه پیشرفت کنید و یا یک مسئله اجتماعی را برنامه ریزی کنید. مردم به شما گوش فرا خواهند داد، به خصوص اگر دیپلماتیک و خوب سازمان یافته باشید. موسیقی و پروژه های خلاقانه، قدردانی از شما را افزایش خواهند داد. دلایلی برای سپاسگزاری از خودتان پیدا کنید.

امروز یک روز مساعد برای معاملات تجاری و مالی است. با کسی که آزاد نیست و به نظر شما جذابیت او غیرقابل مقاومت است، ریسک خواهید کرد. وضعیت مادی تان به طور منطقی بهبود خواهد یافت. شما می توانید انتظار تجربیات هیجان انگیز را داشته باشید. در خانه تان طوفانی برپا خواهد شد؛ خونسردی خود را حفظ کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷ برای متولدین دی ماه
تصمیم بگیرید که با خوشحالی هر گونه وظیفه یا تعهدی را قبول کنید. تمام روابط زمانی دارای مسئولیت هستند که کم تر رمانتیک و یا ایده آل باشند. وفاداری و چسبیدن به فرد زمانی که زمان سخت است مهم می باشد.برای قلبتان محافظ و گارد نگیرید. به دنبال سخاوت و جوانمردی باشید. زمان و شکیبایی از روابط خوب حمایت می کند. از درخواست روحانی برای برخی از فرقه ها آگاه باشید. اگر ایده های خوبی دارید که می توانید عملکرد شرکت خود را بهبود بخشید، از دادن نظر خود نترسید. اختلافات سیاسی ممکن است مربوط به مشکلات حرفه ایتان باشد.

غلات، نان گندم، و میوه های خشک بخورید، که برای سلامتیتان مفید هستند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷ برای متولدین بهمن ماه
در مورد افرادی که به شما احترام می گذارند و یا اینکه چه کسی به شما احترام می گذارد، حقایق را بفهمید.

اگر شامل هر شکلی از مشکل و یا عدم صداقت باشد، یک رابطه دچار مشکل می شود. برخی از مردم آسیب دیده و یا شکسته خورده اند و برخی نیز ساده هستند. چالش امروزتان این است که به روابط سالم احترام گذاشته و بقیه را پشت سر بگذارید. فداکاری مهم ترین ویژگی های شما خواهد بود؛ حتی اگر با موانع مهمی روبرو شوید، از تسلیم خودداری خواهید کرد. به لحاظ جسمی، شما باید هوشیاری و احتیاط را دو برابر کنید تا از حوادث احتمالی پیش گیری کنید؛ بهتر است به خصوص با هواپیما سفر نکنید و از همه رقابت های ورزشی که دلالت بر افزایش ریسک دارد، اجتناب کنید. قدرت جذابیت شما ده برابر خواهد شد؛ این جذابیت نه تنها در عشق بلکه برای به دست آوردن پشتیبانی مالی و کمک به آن، خواهد بود.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷
– فال روزانه در روز ۱۷ دی ۱۳۹۷ برای متولدین اسفند ماه
امروز افراد به زندگیتان وارد می شوند که درخشان، شلوغ، و در حال حرکت هستند. شما بیشتر وفادار و خودکفا هستید. این آمیزه از خلق و خوی مختلف مثل یک کشتی شکسته به نظر می رسد، اما اغلب به طرز شگفت انگیزی کار می کند.

طنز خوب و احترام متقابل برای تفاوت ها در ارتباط پشتیبانی.

آن هایی که در نزدیکی شما هستند خیلی خوب می دانند چطور با شما سر و کار داشته باشند چون به راحتی بین مهربانی و پرخاشگری قرار خواهید داشت. افراد مجرد، در محیط حرفه ای خود به شما نشان می دهند که بهترین شانس برای ایجاد یک برخورد قابل توجه را خواهید داشت.

اگر متاهل هستید، برخی نگرانی های مادی ممکن است بحث های داغ با همسرتان را ایجاد کند. شما خیلی بهتر از پیش موفق خواهید شد، از تله ها هم اجتناب کنید؛ همچنین دارای نظم و وقت شناسی باشید، و موفقیت در همه حوزه ها با شما خواهد بود.


مطالب پربازدید

نظرات