پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » عکسهایی از منزل جدید باراک اوباما بعد از پایان ریاست جمهوری

عکسهایی از منزل جدید باراک اوباما بعد از پایان ریاست جمهوری

خواندنی ها | ۲۲ آبان۱۳۹۵ | 921 بازدید | نظرات

باراک اوباما پیش تر اعلام کرده بود که بعد از اتمام دوران ریاست جمهوری تا پایان تحصیل فرزندانش مالیا ۱۸ ساله و ساشا ۱۵ ساله در واشنگتن باقی خواهد ماند.

در حال حاضر آنها در مدرسه ای که فرزندان بسیاری از رئیس جمهورها ی آمریکا در آنجا تحصیل میکنند، مشغول به تحصیل می باشند.

پس از خروج از کاخ سفید در ژانویه ۲۰۱۷، رئیس جمهور آمریکا در یک خانه با نه اتاق خواب، بالکن و یک باغچه خصوصی درمحله کالورما واقع در شمال غربی واشنگتن سکونت خواهد داشت. منطقه کالورما، یکی از مناطق معتبر واشنگتن می باشد.

در این منطقه منازل لوکس بسیاری قرار دارد، علاوه بر آن سفارت بسیاری کشورها نیز در این منطقه واقع هستند.

در همسایگی منزل آینده باراک اوباما، دفتر وابسته به وزارت دفاع روسیه در واشنگتن قرار دارد.

محل جدید اقامت رئیس جمهور، وسعت زیادی دارد: ۲۸۰۰ متر مربع و از سه طرف در احاطه پارک کالوراما که در سال ۱۹۲۸ ساخته شده، قرار دارد. در این خانه ۹ اتاق و ۷ حمام وجود دارد. داخل این عمارت بیشتر با رنگ سفید و خاکستری تزئین شده است. آخرین بار در می ۲۰۱۴ بفروش رسید.

این عمارت را به قیمت ۵٫۳ میلیون دلار، جو لوکهارت سخنگوی سابق کاخ سفید در زمان بیل کلینتون خریداری نمود.

به گفته مشاورین املاک، باراک اوباما این عمارت را اجاره کرده است. منزل آینده اوباما، بزرگ ترین خانه دراین خیابان می باشد ولی گرانترین و زیباترین محسوب نمی شود.

ویژگی اصلی این عمارت، باغچه بزرگ این عمارت می باشد که میشل همسر باراک اوباما میتواند سبزیجات کاشته و به عنوان یک باغ کوچک از آن استفاده کند.

بر اساس برآورد مشاورین املاک زیلوو، اجاره عمارت برای یک خانواده ۲۲ هزار دلار در ماه می باشد.

عکس, عکسهایی از منزل جدید باراک اوباما بعد از پایان ریاست جمهوریعکس, عکسهایی از منزل جدید باراک اوباما بعد از پایان ریاست جمهوریعکس, عکسهایی از منزل جدید باراک اوباما بعد از پایان ریاست جمهوریعکس, عکسهایی از منزل جدید باراک اوباما بعد از پایان ریاست جمهوری

عکس, عکسهایی از منزل جدید باراک اوباما بعد از پایان ریاست جمهوری عکس, عکسهایی از منزل جدید باراک اوباما بعد از پایان ریاست جمهوری


مطالب پربازدید

امروز شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

نظرات