پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سينمايی » شهاب حسینی و ترانه علیدوستی در فیلم جدید اصغر فرهادی

شهاب حسینی و ترانه علیدوستی در فیلم جدید اصغر فرهادی

سينمايی | 1394-08-08 | ۹۰۸ بازدید | نظرات

انتخاب شهاب حسینی و ترانه علیدوستی برای بازی در فیلم جدید اصغر فرهادی علاقه مندان سینمای فرهادی را به دیدن فیلم مهم دیگری از این سینماگر مطرح کشورمان امیدوار می کند.

این کارگردان برجسته سینمای ایران که شهرت بین المللی اش نیز کمپانی های مطرح فیلمسازی را ترغیب به همکاری با او کرده است قرار است پیش از تولید اثر جدیدش که قرار است مهر ۱۳۹۵ در اروپا فیلمبرداری شود فیلم فروشنده را در ایران بسازد. پس از موفقیت های جهانی برای فیلم های فرهادی حالا خیل عظیمی از سینمادوستان در ایران و طرفداران سینمای فرهادی در جهان منتظر هستند تا اثر جدید او را ببینند. فیلمی که چندی پیش فراخوانی ویدئویی برای جذب بازیگر برای آن منتشر شده بود.

شهاب حسینی پیش از این در فیلم های “درباره الی…” و “جدایی نادر از سیمین” با فرهادی همکاری داشته و ترانه علیدوستی پس از فیلم‌های “شهر زیبا”، “چهارشنبه سوری” و “درباره الی…” چهارمین تجربه همکاری اش را با فرهادی در پیشرو دارد. این دو که در فیلم “درباره الی…” تجربه مشترک حضور مقابل دوربین فرهادی را داشته‌اند، دو نقش اصلی “فروشنده” را برعهده دارند.

این فیلم قرار است پس از انجام تمرین های لازم بین بازیگران، کمتر از ۱ ماه دیگر جلوی دوربین رود.

عوامل این فیلم عبارتند از:نویسنده و کارگردان: اصغر فرهادی، مدیر فیلمبرداری: حسین جعفریان، فیلمبردار: پیمان شادمانفر، صدابردار: یدالله نجفی، تدوین: هایده صفی‌یاری، صداگذار: محمدرضا دلپاک، طراح صحنه: کیوان مقدم، طراح لباس: سارا سمیعی، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، آهنگساز: ستار اورکی، مدیر تولید: حسن مصطفوی، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: کاوه سجادی حسینی، منشی صحنه: پریسا گرگین، دستیاران کارگردان: امین خنکال، سمیه میرشمسی، عکاس: حبیب مجیدی، فیلم پشت صحنه: تهمینه منزوی، وحید صداقت، مدیر تدارکات: امیر اسکندری، امور اداری : محمدرضارسولی، امور مالی: امیر آبگینه چی، امور بین الملل: ساحل بیات فرید، روابط عمومی: ثمین مهاجرانی.


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

نظرات