پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » شرایط پیش فروش خودروی جک به مناسبت ماه رمضان

شرایط پیش فروش خودروی جک به مناسبت ماه رمضان

اخبار | 1395-03-22 | ۹۳۲ بازدید | نظرات

بر این اساس خودروی جک S5 با گیربکس دستی به قیمت ۷۹۹ میلیون ریال در خرداد ماه به فروش خواهد رسید و خریداران می توانند مبلغ این خودرو را به صورت ۲،  4 و ۵ مرحله ای پرداخت کنند.
در مدل پرداخت ۲ مرحله ای خریدار مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال را در زمان ثبت نام و مابقی مبلغ را در زمان دریافت دعوتنامه دریافت خودرو باید تسویه کنند.
ثبت نام کنندگان در طرح پرداخت ۲ مرحله ای می توانند خودروی خود را در مهرماه ۹۵ دریافت نمایند.

عکس, شرایط پیش فروش خودروی جک به مناسبت ماه رمضان

چنانچه خریدار  متقاضی پرداخت وجه خودروی خود در ۴ مرحله باشد  وجه ثبت نام در این روش ۱۵۰ میلیون ریال و پرداخت های دوم و سوم نیز به همین مبلغ و در تاریخ های ۱۵ تیر ماه و ۱۶ مرداد ماه ۹۵ انجام می شود.
مابقی هزینه خودرو همزمان با دریافت دعوت نامه دریافت خودرو واریز خواهد شد.
زمان تحویل خودرو در این مدل پرداختی نیز مهرماه ۹۵ اعلام شده است.
کرمان موتوری ها یک طرح ۵ مرحله ای نیز اعلام کرده اند که نحوه پرداخت در این مدل به شرح ذیل است:
یک پرداخت ۱۵۰ میلیون ریالی در ابتدای ثبت نام و ۳ پرداخت ۱۰۰ میلیون ریالی در تاریخ های ۱۵ تیرماه، ۱۶ مرداد ماه و ۱۶ شهریور ماه ۹۵ و همچنین تسویه حساب در زمان صدور دعوت نامه تحویل خودرو پیشنهاد کرمان موتور برای خریداران خودرو جک S5 با گیربکس دستی است.
زمان تحویل خودروی شما در این مدل پرداخت در آبان ماه ۹۵ تعیین شده است.
خودرو فوق در تمام مدل های فروش خود دارای ۲۰ میلیون ریال تخفیف و سود مشارکت سالیانه ۲۰ درصد و سود انصراف از خرید ۱۸ درصدی است.
جزئیات  فروش خودروی جک اس۵ با گیربکس اتوماتیک
مبلغ اعلام شده و البته قطعی برای این خودرو ۸۹۵ میلیون ریال است اما این مبلغ را می توانید در ۲ مرحله پرداخت کنید.
مبلغ پرداختی  در هنگام ثبت نام ۴۵۰ میلیون ریال خواهد بود و در مرحله دوم که همزمان با صدور دعوت نامه تحویل خودرو است مابقی قیمت خودرو را واریز خواهید کرد.
خریداران این مدل خودرو از تخفیف ۲۳ میلیون ریالی و سود مشارکت ۲۰ درصدی بهره مند خواهند شد اما اگر به هر دلیلی خریدار  از خرید خود منصرف شود،  18 درصد سود سالیانه به وی پرداخت خواهد شد.
بر اساس اعلام کرمان موتور، خریداران این خودرو در مهر و آبان سال جاری می توانند از سواری با این خودروی اتوماتیک لذت ببرند.


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

نظرات