پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » سوختگی شدید یک زن باردار بعلت انفجار گوشی آیفون ۷

سوختگی شدید یک زن باردار بعلت انفجار گوشی آیفون ۷

اخبار | ۲۷ آبان۱۳۹۵ | 807 بازدید | نظرات

ماجرای انفجار تلفن‌های همراه هوشمند تمامی ندارد. ماجرایی که در ابتدا برای گلکسی نوت ۷ رخ داد و سپس به چندین گوشی دیگر از جمله آیفون هم سرایت کرد. حالا بار دیگر در خبرها گفته شده که انفجار یک آیفون ۷ موجب سوختگی درجه دو یک زن باردار شده است.

این زن که ملانی نام دارد در هنگام خواب گوشی خودش را به شارژ می‌زند و پس از چند ساعت احساس سوختی می‌کند و متوجه می‌شود که گوشی بدنش را سوزانده است. او با مراجعه به بیمارستان متوجه می‌شود که نوع سوختگی درجه ۲ بوده. ملانی موبایل خودش را به یکی از فروشگاه‌‌های محلی اپل می‌برد و ماجرا را بازگو می‌کند. هنوز مشخص نیست که اپل در قبال این اتفاق چه کار می‌کند؛ اما مشخص شده که گوشی برای بررسی‌ها بیشتر به دفتر اصلی این شرکت فرستاده شده است.

.

عکس, سوختگی شدید یک زن باردار بعلت انفجار گوشی آیفون ۷

البته این زن حاضر به تعویض آیفون نشده و گفته که اعتمادش به این محصول را از دست داده است. او از جمله افرادی بود که از نسل اول آیفون تا آیفون ۷ را خریداری کرده بود. در حال حاضر ملانی به جراحی پلاستیک نیاز دارد تا بتواند آثار سوختگی را از بین ببرد. گوشی ملانی روی تخت و بین چند بالشت قرار گرفته بود و همین موضوع گرمای گوشی را زیاد کرد تا اینکه موجب آتش‌سوزی و سوختگی شد.

.

عکس, سوختگی شدید یک زن باردار بعلت انفجار گوشی آیفون ۷


مطالب پربازدید

امروز سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

نظرات