پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سينمايی » سلفی دو روحانی با یک زن بی حجاب!

سلفی دو روحانی با یک زن بی حجاب!

سينمايی | 1395-07-18 | ۱۷۱۶ بازدید | نظرات

پوستر فیلم «پارادایس» یا همان «بهشت» با حضور دو روحانی و یک زن بی‌حجاب به کارگردانی علی عطشانی در حالی رونمایی شد که کارگردان این فیلم را وادار به واکنشی جدی کرده است.

عکس, سلفی دو روحانی با یک زن بی حجاب!

داستان «پارادایس» به تهیه‌کنندگی علی عطشانی در مورد دو طلبه جوان است که می‌خواهند برای شرکت در سمیناری دانشگاهی پیرامون ادیان الهی به آلمان بروند. رئیس حوزه علمیه آن‌ها که حاج‌آقا فراستی نام دارد، راه سفر را بر آن‌ها می‌بندد. طلبه‌های جوان، ویزایی هم برای او می‌گیرند تا با آن‌ها به آلمان برود.

بازیگران «پارادایس» که محصول سال ۱۳۹۴ است مهران رجبی، جواد عزتی، محمدعلی نجفیان، سامان صفاری، بیتا عطشانی، الیویا بورکارت، ماتیاس متس، کلاتسیدا روبرت و کاترین فلوس هستند.

علی عطشانی اردیبهشت ماه سال جاری اعلام کرده بود نسخه نهایی فیلم سینمایی «پارادایس» برای دریافت پروانه نمایش به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل داده شده است تا در نوبت اکران عید فطر قرار گیرد.

تهیه‌کننده و کارگردان «پارادایس» این اثر را یک فیلم دینی نامیده بود که با نگاهی طنازانه به برتری مسلمان‌ها در اروپا اشاره می‌کند.

با این حال و پس از انتشار این تصویر، عطشانی گفت: تا زمانی که پروانه نمایش از سوی وزارت ارشاد صادر نشود، هیچ پوستری و هیچ گونه تبلیغی از این فیلم از سوی عوامل منتشر نشده و نخواهد شد، پوستری که منتشر شده اتودی است که طبق روال همه فیلم‌ها برای این فیلم زده شده است و بدون اجازه نشر گردیده است.

عکس, سلفی دو روحانی با یک زن بی حجاب!


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲

نظرات