پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سلامت » سفید کردن دندان در دو دقیقه

سفید کردن دندان در دو دقیقه

سلامت | 1398-04-16 | ۹۰۶۰ بازدید | نظرات

روش های شگفت انگیزی برای سفید کردن دندان ها وجود دارد در این مطلب چند راهکار که بیشترین تاثیر در برداشتن لکه های زرد و حذف رنگ از روی دندان وجود دارد را به شما پیشنهاد می کنیم:

 

عکس, سفید کردن دندان در دو دقیقه

** مقداری خمیر دندان یک عدد گوجه و آب لیمو و مسواک

گوجه را له کنید و آب آن را داخل ظرف بریزید و خمیردندان را به آن اضافه کرده و  هم بزنید بعد از مخلوط شدن آب لیمو را بریزید و با یک مسواک مواد را با هم ترکیب کنید و با مسواک  به دندانها  بزنید برای نتیجه ی بهتر این کار را دوبار در هفته انجام دهید.

**پوست موز

پوست موز را به قطعات کوچک خرد کنید. یک قطعه را بشویید و در داخل آن بر روی دندان ها مالش دهید.یک دقیقه یا دو بار به آرامی روی دندان هایتان بکشید.دهان خود را با آب شستشو دهید.

**روغن نارگیل طبیعی

انگشتان دست خود را با روغن نارگیل بر روی دندان خود بکشید. (میتوانید از مسواک هم استفاده کنید) یک دقیقه یا دو بار به آرامی روی دندان هایتان بکشید.و بعد دهان خود را شستشو دهید.

**سرکه سیب

۲ قاشق چای خوری سرکه سیب و یک فنجان آب لازم داریم سرکه را به آب اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. قبل از مسواک زدن دندان ها را با این آب بشویید.

**جوش شیرین و آب لیمو

۱ قاشق چای خوری جوش شیرین و ۱ قاشق چایخوری آب لیمو / لیمو و مسواک
جوش شیرین و لیمو را مخلوط کنید. با استفاده از مسواک، این خمیر را روی دندان های خود قرار دهید. بعد از گذشت ۲ دقیقه، دهان خود را با آب بشویید.


مطالب پربازدید

نظرات

  1. ملودی گفت:

    سلام این روش بهتدین روش بود