پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » سفید کردن دندانها با جوش شیرین

سفید کردن دندانها با جوش شیرین

خواندنی ها | 1397-07-29 | ۱۱۸۳ بازدید | نظرات

درمان‌های خانگی موثر و زیادی برای سفید کردن دندان‌ها وجود دارد اما جوش شیرین از همه موثرتر است.

آیا جوش شیرین برای سفید کردن دندان‌ها خوب است؟
جوش شیرین یک محصول خانگی است که به شیوه‌های مختلف و برای اهداف مختلف به کار می‌رود. از تمیز کردن لکه‌ها گرفته تا از بین بردن بو و خاموش کردن آتش‌، جوش شیرین استفاده‌های بسیاری دارد.

چون جوش شیرین، ماهیت سایندگی دارد، استفاده از آن برای دندان مورد بحث قرار می‌گیرد. اما، برای دهان بد نیست. با این‌که در زمان استفاده از جوش شیرین برای تمیز کردن دهان باید برخی مسائل را رعایت کنید، اما باید یک بار آن را امتحان کنید. مطالعات زیادی این را اثبات کرده‌اند که استفاده منظم از جوش شیرین می‌‌تواند پلاک دندان را از بین ببرد. مسواک زدن با جوش شیرین، علاوه بر سفید کردن دندان، خواص زیاد دیگری نیز دارد.

بیایید ببینیم چگونه می‌توان دندان‌ها را با جوش شیرین سفید کرد و لبخندی زیبا داشت.

این روش به ماده دیگری نیاز ندارد و یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای مرواریدی کردن دندان است! توانایی جوش شیرین برای رفع پلاک دندان اثبات شده است که بخش مهمی از فرآیند سفید کردن دندان محسوب می‌شود.

با اضافه کردن مقدار کمی آب به ۱ قاشق چایخوری جوش شیرین، خمیر درست کنید. خمیر را با انگشت و با دقت روی دندان‌ها بگذارید و نگذارید روی لثه‌ها قرار بگیرد. دندان‌ها را دانه به دانه بمالید سپس با آب بشویید.

– همچنین می‌توانید جوش شیرین را در کف دست خود گذاشته و یک مسواک مرطوب را روی آن بگذارید. مسواک کرده و خوب بشویید.

– یا، مقداری جوش شیرین را به طور مستقیم روی دندان‌ها گذاشته و دو دقیقه یا بیشتر بماند. آن را با مسواک بمالید و سپس دهان را خوب بشویید

این روش را می‌توانید حداکثر ۳ بار در هفته انجام دهید.

عکس, سفید کردن دندانها با جوش شیرین

 


مطالب پربازدید

نظرات