پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » تکنولوژی » ساعتی که میتواند شلیک هم بکند

ساعتی که میتواند شلیک هم بکند

تکنولوژی | ۳ آذر۱۳۹۴ | 813 بازدید | نظرات

وقتی صحبت از ساعت‌های آوانگارد گران‌قیمت است برند ساعت‌ساز ارورک «Urwerk » اولین نامی است که به ذهن می‌رسد. این برند در سال ۲۰۱۵ میلادی بسیار فعال بوده و در کنار عرضه اولین ساعت زنانه خود این‌بار ساعتی بسیار لوکس با شکلی شبیه به تپانچه  طراحی و تولید کرده است.

ساعت‌های این برند نشان می‌دهد که با استفاده از تخیلی بدون مرز و ارائه تفسیری جدید از المان‌های تکراری همیشه می‌توان محصولی بی‌نظیر و خارق‌العاده طراحی کرد. تفسیر علمی تخیلی و آینده‌نگرانه ارائه شده از یک تپانچه با استفاده از المان‌های طراحی مربوط به دهه‌های پیشین و اسلحه‌های قدیمی و حکاکی‌های دستی فضایی فانتزی برای این ساعت پدید آورده است.

فلورین گولرت «Florian Güllert» طراحی که حکاکی‌های خارق‌العاده این ساعت را انجام داده معمولا هنر خود را بر روی دسته اسلحه‌های مختلف ثبت می‌کند. البته باید گفت که این شکل از طراحی پیش از این هم بر روی ساعت انجام شده است با این حال باید اعتراف کرد که دیدن چنین خلاقیت‌های منحصربفردی بر روی ساعت همیشه جذاب و دیدنی است. قیمت این ساعت جذاب و دیدنی ۱۴۳ هزار دلار (حدود پانصد میلیون تومان) است.image ساعتی که میتواند شلیک هم بکند


مطالب پربازدید

نظرات