پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سينمايی » زمان پخش قسمت آخر سریالهای نوروز ۹۶

زمان پخش قسمت آخر سریالهای نوروز ۹۶

سينمايی | 1396-01-12 | ۳۱۴۰ بازدید | نظرات

آخرین قسمت از مجموعه تلویزیونی «علی‌البدل» سه‌شنبه (۱۵ فروردین‌ماه) راهی آنتن شبکه یک و پشت صحنه آن نیز چهارشنبه (۱۶ اسفندماه) پخش می‌شود.

سریال «علی‌البدل» به کارگردانی سیروس مقدم در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای، هر شب ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

عکس, زمان پخش قسمت آخر سریالهای نوروز ۹۶
عکس, زمان پخش قسمت آخر سریالهای نوروز ۹۶

مهدی هاشمی، مهدی فخیم‌زاده، احمد مهرانفر، حسین محب‌اهری، هادی کاظمی، هومن حاج‌عبدالهی، محمود جعفری، عزت‌الله رمضانی‌فر، بهرام افشاری، فروغ قجابگلی، هدیه آزاده، مهسا باقری، فرشته گلچین، آرزو نبوت، میثم چگینی و محسن تنابنده از جمله بازیگرانی هستند که در سریال «علی‌البدل» ایفای نقش می‌کنند.

همچنین آخرین قسمت از مجموعه تلویزیونی «مرز خوشبختی» که به عنو ان سریال نوروزی شبکه دو سیما در نظر گرفته شده بود، پنجشنبه (۱۷ اسفندماه) راهی آنتن می‌شود.

سریال «مرز خوشبختی» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و تهیه‌کنندگی مهران رسام، در ایام عید هر شب ساعت ۲۱: ۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. این سریال با ایفای نقش بازیگرانی، چون پوریا پورسرخ، امیرحسین آرمان، مهدی سلوکی، شهرزاد کمالزاده، سروش جمشیدی، مریم معصومی، جمشید جهانزاده، عباس محبی، مهدی صباغی، فرزانه نشاط‌خواه، رضا یزدانی، جواد زیتونی، عباس محبوب و امیر غفارمنش برای پخش نوروزی در ۱۵ قسمت آماده شده بود.

عکس, زمان پخش قسمت آخر سریالهای نوروز ۹۶
عکس, زمان پخش قسمت آخر سریالهای نوروز ۹۶

در خلاصه داستان این سریال آمده است: به طلا و تلاش و عشق … جوان و گُل و گِل… همه چیز از یک وسوسه شروع می‌شود و به یک وسوسه ختم می‌شود. از رفاقت شروع می‌شود و به رفاقت می‌رسد. داستان مرز خوشبختی داستان انتخاب‌هاست. دوراهی‌ها. زمانی که بر لب مرز ایستاده‌ای. یک سو شاید خوشبختی است و در سوی دیگر هم شاید خوشبختی. انتخاب با توست؛ و انتخاب نهایت خوشبختی است.

سریال «خانه ما» به کارگردانی سامان مقدم در ۶۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای تولید شده و به همین خاطر این مجموعه علاوه بر ایام نوروز تا پایان اردیبهشت ماه هرشب ساعت ۲۰: ۴۵ پخش می‌شود.

فرهاد آئیش، گوهر خیراندیش، آزاده صمدی، رویا تیموریان و ویشکا آسایش از بازیگران این مجموعه هستند. این سریال کمدی داستان چهار خانواده را روایت می‌کند که به دلایلی مجبور می‌شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این چهار خانواده هیچ آشنایی با یکدیگر ندارند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور میشوند که با هم زندگی کنند.

عکس, زمان پخش قسمت آخر سریالهای نوروز ۹۶
عکس, زمان پخش قسمت آخر سریالهای نوروز ۹۶
سریال‌های نوروزی شبکه‌های یک، دو، سه، پنج و همچنین مجموعه «دورهمی» که شب گذشته (۱۱ فروردین ماه) به دلیل ایام سوگواری شهادت امام هادی (ع) پخش نشدند، از امشب (۱۲ فروردین‌ماه) بار دیگر راهی آنتن می‌شوند.

مطالب پربازدید

امروز جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲

نظرات