پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » روش های طبیعی برجسته کردن گونه بدون عمل جراحی

روش های طبیعی برجسته کردن گونه بدون عمل جراحی

خواندنی ها | ۳۱ شهریور۱۳۹۷ | 2198 بازدید | نظرات

شاید فکر کنید که تنها راه داشتن گونه هایی خوش فرم و برجسته تنها با جراحی های پلاستیک امکان پذیر است برای اینکه بتوانید بدون انجام هیچگونه جراحی برای خود گونه هایی برجسته و زیبا بسازید کافی است تنها این حرکات را انجام دهید.
روشی را که در این مطلب می خوانید یک روش کاملا موثر و نتیجه بخش است که توسط متخصصان زیبایی و ورزش دنیا ابداع و در حال انجام در میان زنان سراسر اروپا و کشورهای دیگر است.
حرکات ورزشی عالی صورت برای برجسته شدن گونه ها بدون آرایش و جراحی
۱. صبح بعد از مسواک ابتدای روزتان این کار را انجام دهید:
دهانتان را تا حد ممکن باز کنید به همان حالت سرتان را به سمت عقب خم کنید حال فک پایینتان را ببندید جوری که کشش محسوسی در گردن خود حس کنید بعد از بستن کامل دهانتان سرتان را به حالت روبرو صاف کنید.این عمل را ۱۸ تا ۲۰ بار انجام دهید.

۲-حرکت ماهی انجام دهید:
یعنی به گونه ای لپ ها را باد کنید که دهانتان مانند دهان ماهی جمع شود.
دهانتان را پر از هوا کرده و لپ هایتان را باد کنید بعد با نوک انگشتانتان لپ های باد کرده را ۱۰ بار از بیرون به داخل و ۱۰ بار از داخل به بیرون ماساژ دهید.

ورزش برجسته کردن گونه صورت با حرکات یوگا
این ورزش که با نام یوگای صورت نیز شناخته می شود جهت ورزش ماهیچه های صورت و به منظور داشتن چهره ای جوانتر انجام می شود. در یک مطالعه که در سال ۲۰۱۸ صورت گرفت افرادی که روزانه ۳۰ دقیقه و بمدت ۸ هفته صورت خود را ورزش میدادند از پوستی نرم تر و جوانتری برخوردار شدند.
تمرینات یوگای صورت مخصوص برجسته کردن گونه:
۱. لب ها را غنچه کرده و همزمان گونه ها را بکشید و لبخند بزنید. سپس انگشتانتان را کنار لب ها قرار داد و تا بالای گونه ها بکشید این پوزیشن را ۲۰ ثانیه نگه دارید.
۲. درحالیکه دهان خود را بسته اید، گونه ها را تا جای ممکن با هوا پر کنید، این پوزیشن را به مدت ۴۵ ثانیه ادامه دهید ، قبل از اینکه هوا را به آرامی به بیرون بازدم کنید.

۳. لب ها را به شکل حرف O کنید و لبخند بزنید، سپس انگشتان هر دست را در بالای گونه قرار داده و به آرامی بکشید و پایین بیاورید این کار را تا ۳۰ ثانیه انجام دهید.
۴. روی یک صندلی کاملا صاف بنشینید. دهان تان را غنچه کرده و لب ها را به سمت بیرونی بکشید و همین حرکت را برای سمت دیگر نیز تکرار کنید، این کار را به مدت یک دقیقه انجام دهید، برای نتیجه گیری بهتر این کار را سه بار در روز تکرار کنید.

image روش های طبیعی برجسته کردن گونه بدون عمل جراحی

۵. دهان تان را تا جایی که میتوانید محکم ببندید و در همین حال لبخند عریضی بزنید و این پوزیشن را به مدت ۱۰ ثانیه حفظ کنید سپس گوشه ها را به سمت بالا و تاجای ممکن بکشید. این حرکت را سه ست دوبار در روز انجام دهید.


مطالب پربازدید

نظرات