پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » روش بسیار ساده تعیین جنسیت جنین قبل از سونوگرافی

روش بسیار ساده تعیین جنسیت جنین قبل از سونوگرافی

خواندنی ها | 1398-05-05 | ۱۶۵۶ بازدید | نظرات

عکس, روش بسیار ساده تعیین جنسیت جنین قبل از سونوگرافی

استفاده از جوش شیرین روش آسان و کم هزینه برای تعیین جنسیت جنین است که درباره آن در انجمن بارداری بحث شده است . قبل از رفتن به سونو گرافی و تعیین جنسیت قطعی جنین با این روش کم هزینه خودتان در خانه جنسیت جنین خود را مشخص کنید. شاید برایتان تعجب آور باشد که بتوان با جوش شیرین جنسیت جنین را تعیین کرد اما این روش اگر چه روش صد در صد برای تعیین جنسیت نیست اما می تواند روش خوبی برای دانستن جنسیت جنین برای مادرانی که دوست دارند قبل از انجام سونو گرافی و یا آمنیو سنتز از جنسیت جنین خود مطلع شوند ، باشد.

روش انجام تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین :
مواد لازم برای تعیین جنسیت با جوش شیرین فقط ۲ قاشق غذاخوری جوش شیرین است زیرا همانطور که گفتیم این روش آسان و کم هزینه است . در این روش مادر باردار در یک ظرف که ۲ قاشق جوش شیرین در آن ریخته ایم ادرار می کند ، بهتر است برای تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین  مادر باردار ناشتا باشد و ادرار صبحگاهی خود را درون ظرفی تمیز جمع کند.
طبق این روش، با کف کردن یا کف نکردن جوش شیرین میتوان دختر یا پسر بودن جنین را تعیین کرد. پس از ترکیب اضافه کردن جوش شیرین و ادرار دو حالت روی میدهد:

پس از اینکه مادر باردار در ظرف محتوی جوش شیرین مانند آزمایشگاه ادرار ریخت ، پس ازگذشت چند دقیقه و ترکیب ادرار و جوش شیرین اگر بر روی آن حباب ایجاد شد فرزند پسر و در صورتی که هیچ گونه واکنشی دیده نشد و جوش شیرین ته نشین شد فرزند دختر است.

آیا نتیجه تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین دقیق است؟
شاید بتوان این آزمایش را تا حدی علمی دانست زیرا ترکیب جوش شیرین با اسید، باعث ایجاد واکنش شده و اسید، کف یا حباب میکند اما ممکن است این روش به علت تغییرات هورمونی زیاد برخی از زنان روش دقیقی محسوب نباشد و خطا در آن مشاهده شود.

میزان دقت تست تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین ۵۰ درصد است زیرا عوامل دیگری مانند رژیم غذایی ، کاهش آب بدن ، عفونت ادرارو دستگاه ادراری ، سنگ کلیه میتوانند بر روی pH ادرار تاثیر گذارند و نتیجه را اشتباه نشان دهند.


مطالب پربازدید

نظرات