پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » رمز و راز تاریخ تولد شما چیست؟

رمز و راز تاریخ تولد شما چیست؟

خواندنی ها | 1398-10-03 | ۲۲۴۹ بازدید | نظرات

عکس, رمز و راز تاریخ تولد شما چیست؟
تا به حال به تاریخ تولد خودتان به شکل علمی توجه کرده‌اید؟ مطالعه‌ی طالع‌بینی بخشی از فرهنگ بشری ما بوده‌است که قدمت آن به هزاره‌ی دوم پیش از میلاد برمی‌گردد.
این نظام‌های دقیق و استادانه، موقعیت ماه، خورشید، و ستاره‌ها را در زمان تولد شما ترسیم می‌کنند؛ اعتقاد بر این است که موقعیت قرار گرفتن این‌ها نه تنها ویژ‌گی‌های فردی را نشان می‌دهد بلکه رخدادهای آینده را نیز پیش‌بینی می‌کند.
بسیاری از ما با برج خود آشنا هستیم، و ممکن است مقارنه‌ای با ویژگی‌هایی که طالع‌بینی‌مان شرح می‌دهد پیدا کنیم. برای مثال، من متولد برج حمل هستم،
و چه به برج من مرتبط باشد و چه نباشد، احساس می‌کنم که با ویژگی‌های توصیف شده برای قوچ (من لجوج، وفادار و نسبت به اشتباهات خوشبین هستم) تناسب دارم.
البته، اصولا ممکن است بتوانیم جنبه‌هایی از شخصیت خود را به هر کدام از ۱۲ برج طالع بینی نسبت بدهیم. اما بررسی عمیق‌تر اهمیت تاریخ تولدمان ممکن است به شیوه‌ای شگفت‌آور، جزییاتی مخفی را از کیستی ما فاش‌کند.
“زبان رمزآلود تاریخ تولد ها” تالیفی منحصر به فرد است که با ترکیب کردنِ‌ شهود ستاره‌شناسی، علم اعداد، ‌و روان‌شناسی محض، توانایی‌ها، نقاط ضعف، و مسائل اصلی فرد را فاش می‌کند، و در عین حال توصیه‌های عملی و راهنمایی‌های معنوی را نیز فراهم می‌آورد.
بر اساس طالع‌بینی، علم اعداد، تاروت، و بررسی‌هایی که گری گولدشنایدر روی ۱۴۰۰ نفر انجام داد، ۳۶۶ تیپ شخصیتی متفاوت وجود دارد.
قدرت، ضعف، و نگرانی‌های اصلی شما مشخص‌تر خواهند شد، وقتی که توصیه‌های عملی و راهنمایی‌های معنوی با شما در میان گذاشته شود. بعد از این‌که شخصیت خودتان را مطالعه کردید، مقاومت در برابر آزمودن شخصیت افراد خانواده، دوستان، همکاران و حتی افراد مشهور بسیار دشوار است.
من بر اساس تجربه‌ی شخصی خودم فکر می‌کنم که زبان رمزآلود نه فقط در توصیف ژرف جزییات پنهان شخصیت‌ام، بلکه در ترسناک‌ترین و شگفت‌آورترین جنبه‌های روابط نزدیک‌ام با دیگر آدم‌ها، به طرز عجیبی درست است.
اگر میخواهید شرایط روحی و ویژگیهای ماه تولد خود و رمز و راز تاریخ تولد خود را بدانید روی لینک زیر کلیلک کرده و دانلود کنید:

https://www.takbook.com/393-science-stranger/


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

نظرات