پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها »  رازهای شیک پوشی مخصوص افراد لاغر

 رازهای شیک پوشی مخصوص افراد لاغر

خواندنی ها | 1397-05-13 | ۹۱۳ بازدید | نظرات

افراد لاغر باید برای پوشیدن لباس نکاتی را رعایت کنند تا مقدای توپر تر نشون بدن و لباسها قشنگ به اندامشون بیاد.

اگر لاغر هستید برای شیک پوشی، یک لایه اضافه روی لباس بپوشید
سعی کنید برای این که کمتر لاغر به نظر برسید، روی لباس تان یک یا دو لایه دیگر هم استفاده کنید و می‌توانید در زیر این لایه، یک یا دو لباس گشادتر بپوشید.

اگر لاغر هستید برای شیک پوشی، یقه هفت نپوشید
پوشیدن لباس‌های یقه هفت شما را لاغرتر جلوه می‌دهد. اما در عوض می‌توانید لباس‌هایی را با یقه گرد انتخاب کنید، زیرا سرشانه‌های شما را مربعی‌شکل‌ نشان می‌دهد.

لوازم تزئینی بزرگ ممنوع
اگر به دنبال انواع دستبند، ساعت و انواع زیورآلات برای ست کردن با لباسی هستید که پوشیده‌اید از انواع ظریف، سنتی و زیبا استفاده کنید.

اگر لاغر هستید برای شیک پوشی، لباس‌هایی با طرح شلوغ بپوشید
اگر اندام لاغری دارید، باید در انتخاب لباس دقت زیادی داشته باشید، زیرا کوچک‌ترین بی‌دقتی در خرید می‌تواند فاجعه به بار بیاورد. بکوشید لباس‌هایی با طرح‌های شلوغ را انتخاب کنید. این قبیل طرح‌ها روی لباس، اندام شما را پرتر نشان می‌دهد.

 

اگر لاغر هستید برای شیک پوشی لباسی، با خطوط راه‌راه‌ و افقی
یکی از راه‌هایی که با آن می‌توانید ذهن اطرافیانتان را منحرف کنید، انتخاب لباس‌های راه‌راه‌ و خطوط افقی است. با پوشیدن این لباس شما در دید اطرافیان درشت‌تر به نظر می‌رسید.

اگر لاغر هستید برای شیک پوشی سایز مناسب بخرید
هنگام خرید لباس دقت کنید که حتما سایز لباس کاملا اندازه باشد، زیرا لباس‌هایی که اندازه شما نباشد ممکن است شما را لاغرتر نشان دهد. اگر در پرو لباس، سرشانه‌ها آویزان باشد، سایز لباس مناسب نیست و ظاهر شما را نازیبا می‌کند.

عکس,  رازهای شیک پوشی مخصوص افراد لاغر
اگر لاغر هستید برای شیک پوشی، لباس‌های گشاد بپوشید
استفاده از سبک لباس‌های گشاد یکی از راهکارهای خلاص شدن از ظاهر لاغر است. لباس و تی‌شرت‌ گشاد گزینه مناسبی است اما شلوار گشاد نپوشید، زیرا شما را قد کوتاه‌تر جلوه می‌دهد. لباس و تی‌شرت گشاد، شما را تپل‌تر نشان می‌دهد.

 


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲

نظرات